קליניקה קהילתית לדיקור

קליניקה קהילתית לדיקור

הקליניקה הקהילתית לרפואה סינית, כמו במקורה בסין, נועדה לשרת ולתת מענה אפקטיבי, במחירים נוחים, לקהל הרחב.

קליניקה קהילתית בשונה מהקליניקה הפרטית מאפשרת נגישות ותקשורת בין כל באי הקליניקה. הטיפול עצמו מתבצע בחלל משותף לכל המטופלים. האבחון מתבצע בתחילה בצורה פרטית, כאשר הטיפול עצמו מתבצע במקביל ובסנכרון בין כל המטופלים.

אורך הטיפול נע בין 30-50 דק', בהתאם לצרכי המטופל. לרוב יכלול את טכניקות הדיקור מהרפואה הסינית והיפנית, כוסות רוח, מוקסה, אלקטרו אקופונקטורה… ובהתאם לצורך, שימוש טכניקות מגע.

טיפול בדיקור קהילתי היא הדרך המושלמת להפגת מתחים בחיי היום יום. מטופלים מוזמנים לבוא, להירגע ולהיטען מחדש באנרגיות. הדיקור משמש גם כטיפול תחזוקתי ומונע באופן כללי.

מעבר לזה, הטיפול הקהילתי אפקטיבי בהחלט לרוב הבעיות האקוטיות והכרוניות דוגמת כאבי גב,  כאבי ראש,  עייפות, קשיים ואי נוחות במערכת העיכול,  קשיי נשימה ובעיות מפרקים.

  • הקליניקה פתוחה ביפו (שמעון הצדיק 18) ביום שלישי 17:30 – 21:30, 
  • בימי שני מ-11:00 עד 15:30,
  • ובשישי מ-12:15 עד 17:00.

חדש! קליניקה קהילתית בחיפה עיר תחתית. להרשמה לחץ פה.

לתיאום, נא למלא פרטים פה או לשלוח אימייל עם פרטים (ויום\שעה רצויים) ל: clinic@naim.org.il

* למנויים הטיפול הוא בתוספת 75 שח, למי שעדיין לא מנוי הטיפול הוא בעלות של 95 שח, בלבד.

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון

באיזה יום תרצה טיפול? (חובה)

האם את.ה מנויה בסטודיו?

פרטים נוספים:

המטפלים האחראים על הקליניקה –

מטפל ברפואה סינית ויפנית כ- 6 שנים. "לאחרונה חזרתי לארץ אחרי שהות ממושכת באיטליה, שם טיפלתי באנשים והשתלמתי בקורסים מתחום הפיזיותרפיה והרפואה. לפני כן, למדתי כ-4 שנים רפואה סינית במכללת רידמן וטיפלתי בישראל. הייתי אסיסטנט במספר קליניקות בארץ והעמקתי באסכולה של האקופונקטורה היפנית.
אני מוצא את הטיפול היפני כמרתק מכיוון שעיקר האבחון מתבצע בזמן אמת על ידי קבלת אינפורמציה מהגוף עצמו (בעיקר בעזרת מישוש ובחינת הדופק) וכך אפשר לדעת באופן מיידי איך להתאים את הטיפול לאדם ומה הוא מקבל ממנו. מלבד זאת, הדיקור היפני הינו טיפול עדין באופיו ופחות מכווץ את המטופל מאשר דיקור סיני TCM קלאסי.
אני חושב שיחסי המטפל-מטופל משמעותיים מאוד, לא כל מטפל מתאים לכל מטופל והפוך, חשוב לי שהמטופל ירגיש בנוח ויבטא מה שעל ליבו, בנוסף אני שם דגש על אורח חיים; אם מבחינת תזונה ואם מבחינת פעילות ספורטיבית ושינה.
הדיקור הקהילתי כשמו הוא, מאפשר טיפול נגיש ופחות פורמלי בו אנשים חולקים צ’י משותף ויכולים לתת לרפואה הסינית להתמזג ביומיום ולסייע לחבר את האדם, כפי שהסינים אומרים, בין שמיים לארץ.
מעבר לכך, אני מודט שנים רבות, מאמין שהתפתחות רוחנית ואמונה הם חלק בלתי נפרד מהיותנו אנושיים. למדתי פילוסופיה באוניברסיטת תא, עסקתי בחינוך, בפיתוח תוכנה וגם השתלמתי בטכניקות של הילינג ודמיון מודרך שעוזרות לעורר מודעות ולהנגיש לאדם רבדים שלרוב נשארים נסתרים ומעכבים את הפוטנציאל האישי."

נעמה כץ מטפלת בדיקור סיני"למדתי בארה"ב במשך 7 שנים: לימודי תעודה לשיאצו, לימודים לתואר ראשון, ותואר שני בדיקור עם התמחות בדיקור יפני. במשך 10 שנים התמחיתי בתור אסיסטנטית בקליניקה של קיקו מצומוטו בבוסטון. מטפלת בשיאצו עם נסיון של 18 שנים, ובדיקור כ 13 שנים.

מודל הקליניקה הקהילתית קרוב לליבי ואני שמחה על ההזדמנות לקחת חלק בהקמת הקליניקה בנעים."

הזמן תור

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון

באיזה יום תרצה טיפול? (חובה)

האם את.ה מנויה בסטודיו?

פרטים נוספים: