24אוג2018

13:30 - 18:30

מיקום: מזא''ה 42, תל אביב יפו

ביום שישי, נעבור חוויה משותפת יחד שתעסוק סביב נשימה ותנועה ותביא את כולנו להתעוררות ומודעות בחיינו.

זה מסוג הדברים שנדחקים אל הצד אל מול כל המטרות המוגזמות שלנו, הן בכמות והן בנפח ואין אף פעם מספיק זמן כדי לפנות לזה, אז קודם כל על זה תטפחו לעצמכם על השכם. עצרתם את המרוץ מנקודה A לנקודה B והחלטתם לפגוש את בועז.

לאחר נסיון גדול ובדרכו הייחודית ללמד מהי נשימה, הוא מבין שזה מסב לנו אושר גדול וחיים בגוף נטול מכאובים ותקלות. בועז מתרגש לבוא ללמד את היופי שבזוגיות הזו של תנועה ונשימה בכל פעם, מול כל קהל ומעוניין שערך זה יעבור הלאה לקהילות שלכן\ם. התוכנית הכללית היא לבנות לימודי המשך הכוללים הכשרה וחניכה לאלו ממכם שרוצים להמשיך ולהכיל את התובנות הנוספות ואת עומק הרבדים הגלומים בתוך מנגנון אנרגייה זה שהוא למעשה פלא. מתנה לנצח. אהבה בתוך הגוף ללא תנאי.


מבנה הסדנה הנמשכת בערך 4 שעות או יותר (לכן הכינו את לוח הזמנים שלא יהיה כזה 🙂 כשבתחילתה נקבל הרצאה פרונטאלית של שעתיים ולאחר מכן נעבור לשלב היישומי עד לחלק הסופי של הסדנה- בוא נשלב מוסיקה, תנועה חופשית ובדיקה של סנכרון מערכת הנשימה והתנועה לדיוק רב. בסיום, נמדוט, נשכב ונתחבר לידע שיצוף בעקבות האינטימיות שיצרנו עם הנשימה.


איך להתכונן:
הפעלת מנגנון הנשימה משפיעה ישירות על תהליכי העיכול (ועל הכבד, הקיבה הכליות באופן ישיר!) וכנ"ל גם על שאר מערכות הניקוז והניקוי של הגוף. לכן הגיעו ריקים כמה שיותר ויתכן ותתרוקנו תוך כדי. היות ואנחנו כמה שעות יחד, יתכן שיגיעו תחושות רעב. לרוב הרעב לא מופיע ותרגול נשימות דוחק תחושה זו (אני בסדנאות ממושכות חסר תאבון ומלא אנרגייה- זה הגיוני ולא רק אצלי :). לשם כך, הביאו אוכל קל שיכול להיות מורכב מפירות, אולי סוגי ירקות, אגוזים ופירות יבשים, שייק או תה כזה או אחר ודומה (חטיפי אנרגייה עובר, אבל זה סתם יעלה ויוריד במהירות את הסוכר הפשוט ולא המורכב אז עדיף תמרים למשל). בטוח לא לבוא מלאים בארוחת בוקר קונטיננטאלית!.

לגבי מים, אל תפריזו. הכליות צריכות להיות שקטות מעבודת סינון והריאות גם הן מאד עסוקות. שתו בהתאם לצורך. לסיכום עניין הרעב, בעיקר לא להילחץ. מותר להיות רעב ואפילו זה גם די בסדר. הגוף מתעל את מיצי הקיבה לשטיפות המערכת ואף מתפקד ברמה אנרגטית הרבה יותר גבוהה בזמן רעב מאשר בשובע (ועל זה כתבו מאות מחקרים, מאמרים, תיאוריות וסוטרות ועדיין זה מתפתח עד רמת ההשפעה על הגנטיקה המיקרוביוטית של כל אחד מאיתנו ולרבות על אוכולוסייתה. אוכלוסייתנו).

פשוט לא להילחץ. אל תבואו לסדנה בסטרס עקב המילים שכתבתי להיפך. ואם אתם מאלה שסלט קיסר גדול וסנדוויץ רוסטביף לא משפיע עליכם כלל, בסדר גמור מבחינתי. רק קחו בחשבון שזה ישפיע על תהליך החיפוש, התחושה והאנרגיה (תזכורת קלה- כהומוספיאנסים- הגענו עד הלום רק בזכות הרעב והחיפוש אחר האוכל שנכפה עלינו).


לגבי העור וריחות!:
לא לבוא עם מבשמים!!!! ודאודורנט עדיף משהו מלחי נטול ריחות או עם ריח עדין לגמרי. הכי טוב זה בלי. הגיעו עם עור זך ונקי מקרמים ותוספות לחות. השתדלו להגיע יפות בלי איפור שחוסם את נקבוביות העור שלכן (גם כשכתוב על קרם שהעור נושם- בולשיט!). העור הוא הכליה השלישית שלנו ולכן חשוב לשמור אותו נינוח (תארו לכם מה זה להיות עטוף ניילון נצמד!).


סיום הסדנה, כפי שציינתי הוא חלק חשוב בתהליך. תפנו לעצמכם זמן. יבוא לכם ים ואופק. אל תמהרו. אולי לשבת על הספסל ברוטשילד. לצפות בהשתקפות מציאות חייכם. עם באתם עם מישהו תקבעו זמן לאינטימיות (לאו דווקא סקס). יתכן ותצאו רעבים מאד- או עד שלא תראו אוכל לא תבינו עד כמה. ולפעמים ממש לא. אז תאכלו טוב. אוכל בריא, רענן שהכי קרוב לטבע ולא עבר עיבודים ועיוותים (קוראסון שקדים או עוגה הם בהחלט רחוקים מזה מאאאאד).

מבטיח להשאר שם כמה שצריך, אם תרגישו שבא לכם פשוט להיות עוד בסטודיו.
תבואו עם שאלות ותרגישו חופשי לשאול אותנו ההההכככלללל! זה רגע נדיר של קיבוץ אנשים יחד סביב נושא כל כך חשוב וחיוני להבנה ולהטמעה. במיוחד בחיי היום יום (מקבל כל השנה הודעות וטלפונים על ההדים במחשבות, בתחושות הגוף בתובנות הנרקמות בעקבות הסדנה הזו). זה מנגנון החיים האמיתי (בשיטות רבות מדברים עליו כמגביר מודעות, דיוק בהגשמה העצמית, הגדלת הנוכחות בגוף ומביא את משמעות החיים האישיים למימוש וסיפוק. בקיצור- אושר).
מחכים לתת לכם קצת מהאושר הזה.

עלות: 280 ש"ח

מזא״ה 42 / להרשמה: 03-5188998

חזור לרשימת האירועים..