16יונ2018

15:30 - 18:00

מיקום: שמעון הצדיק 18, תל אביב יפו

"לא על הראש לבדו" בהנחיית נגה וייס-הריינטו
סדנת המשך לתנוחות הפוכות ואיזונים על הידיים

כל אחד יכול ללמד את הגוף שלו להתהפך. כשיש הבנה נכונה ותמיכה, היוצרת תחושת בטחון בגוף, ההתנגדויות והפחדים נמסים ומאפשרים לנו למצוא חוזק ויציבות בכתפיים ובגפיים העליונות - אלו שאינן רגילות לשאת משקל.

בסדנה נגה עובדת אישית עם המשתתפים, תוך הקשבה ליכולות והמגבלות האישיות שלהם/ן, ומלמדת איך ליצור מצב יציב ובטוח בשביל להתקדם ולשפר תנוחות כמו עורב (עם כל הווריאציות), עמידת אמות ועמידת מרפקים, וכמובן עמידות ראש וידיים.

הסדנה מתאימה לכולם – גם למי שלא היה בסדנה הקודמת - וגם מי שתמיד חלם לעשות תנוחות אלו, וטרם הצליח, וגם מי שכבר מכיר אותן ומחפש עוד: מעברים, גרסאות שונות ומשונות וסדרות של תנוחות בהן הרגליים כלל לא נוגעות ברצפה.

בואו ללמוד איך לעוף, להתגבר על הפחד ולהעיר את הגוף - והמיינד - ליכולות שתמיד היו שם ועם השנים נשכחו...

נגה מלמדת מתוך ידע, נחישות ורכות, אפילו תנוחות מתקדמות ומאתגרות. בעזרת הנשימה והבנדות, ובעיקר בעזרת הגישה האישית, נגה עוזרת לאנשים לפתוח דלתות ולהוסיף חן וקלילות לתרגול היוגה שלהם ולהתאהב בתנוחות שחשבו אותן לקשות או בלתי מושגות בעבר.

 

נגה וייס
נגה היא מורה בכירה מבאלי ומחלוצות הין יוגה (Yin Yoga) בישראל, זרם יוגה בינלאומי המתמקד בעבודה מעמיקה על מערכת העצבים תוך שילוב עקרונות הרפואה הסינית. נגה תרגלה מגוון סגנונות יוגה לאורך השנים – היא החלה את מסעה היוגי בשנת 1997 כאשר היא מתמקדת באקרו-יוגה בהדרכתו של אבנר הוכפלד. לאחר מכן התרכזה בתרגול איינגר מספר שנים בהנחייתם של גבי דורון ומיכל חנקיס, ומורים מהודו, ביניהם שאראת אורורה וגיתה איינגר.

נגה טיילה בעולם בעקבות היוגה. בשנת 2006 עברה להתגורר בצ'נאי, במדינת מדרס שבהודו, והתמקדה בלימודי האטה יוגה. משם עברה לאוסטרליה שם התמחתה בהוראת יוגה להריון ובייבי יוגה בעת שהייתה בהריון עם ילדיה.

בין השנים 2009-2017 גרה באי באלי שבאינדונזיה. בבאלי, המהווה מרכז בינלאומי להוראה ולמידה של יוגה, היא זכתה להיחשף לסגנונות ומורים נוספים, וללמד במרכזי יוגה מובילים ובפסטיבלים בינלאומיים. בין המורים שהשפיעו עליה: טיפאני קרושצ'נק, לס לוונטל, אלאנה קאיוואלה, נוח מאזה, סימון בורג-אוליבר, דמיאן דה-באסטיאר ועוד.
נגה הוסמכה להכשרת מורי יוגה על ידי ארגון היוגה הבינלאומי Yoga Alliance, כמו כן היא בעלת תואר ראשון בהוראת תיאטרון-מחול, כאשר במהלך לימודיה התמקדה בלימודי אנטומיה, פיזיולוגיה וקינזיולוגיה, שהועברו על ידי מומחים בתחום.

 

עלות והרשמה
הרשמה מוקדמת עד ל-9.6.18, 110 ש"ח
מה-10.6.18, 140 ש"ח
הנחה נוספת למנויי סטודיו נעים- 15%
להרשמה אנא התקשרו 03-5188998

 

* לא תתאפשר הרשמה ביום הסדנה

*ניתן לבטל את ההרשמה עד 72 שעות לפני הסדנה

חזור לרשימת האירועים..