26מאי2017

Lotus Flow Yoga with Sound Healing

14:00 - 16:30

הצטרפו אלינו לתרגול יוגה מיוחד במינו אשר מגיע מניו-יורק בליווי של מוזיקה חיה, צלילים מרפאים ושירת הלב. הסדנה מתאימה למתרגלים מכל הרמות הרוצים להתנסות בחוויה מיוחדת במינה המשלבת בין יוגה, תנועה, נשימה וצלילים מרפאים. את הסדנה נפתח בחקירה ובשירה משותפת של מנטרה בסנסקריט, נמשיך לתרגול זורם ודינמי של תנוחות יוגה קלאסיות ותנוחות חדשניות, ונסיים בתנוחות רסטורטיביות ובהרפיה ארוכה בליווי של צלילים מרפאים.
 
התרגול בנוי בהתאם לחיבור לצ'אקרות. בכל שלב של התרגול יש חיבור לצ'אקרה אחרת ברצף עולה מלמטה כלפי מעלה. החיבור מתבטא ברצף התנוחות המחבר ונועד לפתוח את אותו אזור. בכלים, בצלילים ובסולמות המתנגנים ברקע המתאימים לתדר של אותה צ'אקרה. התרגול מתחיל קרוב לאדמה עם צלילים נמוכים ומקרקעים ומסתיים בהרפיה ממושכת בליווי צלילים שמיימיים.
 
 
 
**מספר המקומות מוגבל**
הסדנה תתקיים בסטודיו נעים, שמעון הצדיק 18, יפו.
 
עלות הסדנה בהרשמה ותשלום מראש עד ל-24 במאי 100 ש"ח
התשלום מראש למנוי נעים 80 ש"ח.
לאחר מכן וביום הסדנה 120 ש"ח.
 
לפרטים נוספים~ מלינה - 054-4905774 ~ melinayogapilates@gmail.com
 
❖Melina Rymberg- Lotus Flow Yoga
מורה מוסמכת ליוגה, מדריכת פילאטיס מזרון ומכשירים מזה 9 שנים. הוסמכה בארץ בקורס מורי וינאסה יוגה אצל אובי ליפשיץ, ובניו-יורק בקורס מורים מתקדם בלאפינג לוטוס. את דרכה בחיבור הרוח עם הגוף החלה בגיל צעיר כרקדנית בלט קלאסי ומודרני. יצירה, תנועה, ריקוד, שירה ומוזיקה היו תמיד חלק בלתי נפרד מחייה וממהותה. מלינה מלמדת כיום בסטודיו ביתי ברחובות שיעורי יוגה ופילאטיס מזרון, ומעבירה סדנאות יוגה ופילאטיס בפסטיבלים ובאירועים שונים ברחבי הארץ.
 
❖ Ori Yavor- Live Music
בוגר קורס מורים ב "פראנה יוגה קולג". מוסיקאי שנים רבות, עם התמחות בפרקשיין, גיטרה, שירה וטיפול דרך צלילים. בעל ניסיון רב בהובלת מעגלי שירה, תיפוף להרכבים שונים ושיעורי יוגה. בהקשבה וברגש, יודע כיצד להתאים את המוסיקה לתנוחות ולזרימה של השיעור. שר ומנגן על מגוון כלים אוריינטליים: גיטרה, דיג', קערות טיבטיות, נבל, תופים למיניהם, עוד,פנתאם שייקרים ועוד.
 
 

חזור לרשימת האירועים..