28 - 29ספט2018

12:00 - 16:00

מיקום: דרך שלמה 46, תל אביב יפו


ניר דה וולף הוא אחד הכוראוגרפים הרעננים ביותר בברלין ובאירופה בעשור האחרון.
דה וולף מלמד שיעורים ומוזמן להעביר סדנאות לרקדנים, שחקנים ולקהל מגוון ברחבי העולם.
בפעם הראשונה הוא מגיע לתל אביב, לסטודיו נעים ומציע יומיים אינטנסיביים ופוריים לקהל הרחב .
הסדנא פתוחה לכל הרמות.

הסדנא תתחיל כל יום עם שיעור חימום שמבוסס של אימפרויזציה ותרגילים ספציפיים ונגישים עם מערכת הנשימה שדה וולף פיתח.
התרגילים בשיעור פשוטים ומנחים את המשתתפים לנוע ולחפש אחר שימוש אחר ונרחב במערכת הנשימה.
לאחר השיעור, הסדנא תמשיך עם עבודת מחקר פיזית פרטנית שתעסוק בשאלה כיצד כל אחד ואחת יכולים להשתמש מצד אחד בגוף ובתנועה באופן סימביוזי לנשימות ומצד שני להשתמש בשרירים באופן מינימלי על מנת לתת להם חופש תנועה מקסימלי,לפתוח איכויות אישיות חדשות ולפתוח את האזור היצירתי במוח דרך שיחרור מנטלי=פיזי טוטלי.
החלק של המחקר האישי מציע מנעד רחב של התנסות חדשה בגוף, חופש תנועה וחיפוש של תנועות אותנטיות על מנת לעבוד באופן מעמיק ולהגיע לתוצאות אפקטיביות בגוף.


במהלך הסדנא נלמד כיצד ניתן להגדיל את הגמישות במאמץ מינימלי וכיצד ניתן להגן על הגוף מפציעות או לחלופין לרפא פציעות על ידי שימוש נכון במערכת הנשימה.
בסוף כל יום יערך סשן קצר של מסאז בזוגות שדה וולף פיתח.

בשנים האחרונות פיתח דה וולף את שיטת USE-ABUSE. שיטה, המחברת את המבנה הסומטי שלנו ואת היחס ההרמוני-הדיסרמי למערכת הנשימה שלנו.
שיטת ה USE-ABUSE מתמקדת באזורים בגוף מהם אנו נוטים להתעלם, או להגן עלייהם לעיתים קרובות ומבקשת להביא אותם לחיים. השיטה נועדה לחקור ולבנות תיאום בין הגוף לבין המערכת הרגשית של רקדנים, שחקנים ומבצעים. “USE-ABUSE“ מוביל את הגוף ואת המוח לחפש (קשר כנה) בין שלושת היסודות: מערכת העצבים, מערכת הנשימה והמוח על מנת למצוא חופש מקסימלי וטבעי בתנועה של כל אחד ואחת.

שיטתו של דה וולף מגרה את החירות ואת הכנות בגופו של היחיד. היא נותנת כלים להזניח את השיפוט העצמי ולהנות מפיתוח היכולות שהגוף והמוח לעיתים עוצרים. השיטה מכוונת לשחרר הרגלים שליליים בגוף ,שטבועים עמוק בעבר שלנו, בפחדים, בפציעות. בעוד שהשיטה הזאת נועדה למצוא טווח גדול יותר בתוך תרגול פיזי, באמצעות חקר המשתתפים של טכניקה זו, עשויים להופיע תוצרי לוואי אחרים, בין אם זה חברתי, פוליטי או תרפויטי.

 

ניר דה וולף הוזמן למרכזי מחול ואומנות יוקרתיים ברחבי העולם. סגנונו של דה וולף מציע מימד חדש לתנועות, חקירה חדשה של הגוף "כפי שאנו מכירים אותו". השיטה, החיפוש אחר חופש מוחלט של השרירים, מוביל רקדנים ומשתתפים לריגוש חדש סנסציוני מנטלי ופיזי.
העבודה והתרגילים, מבוססים על שימוש חיובי נרחב ושונה במערכת הנשימה ובשרירים.
לכל המשתתפים קיימת אפשרות בחירה לאינטרפטציה אישית של המידע
השיטה מתאימה לכל סוג של גוף ופותחת ערוצים חדשים המשתתפים בסגנון ובשפה התנועתית של
הלהקתו TOTAL BRUTAL המבוססת בברלין.

 

מחיר והרשמה:
380 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד ה21.9.18.
480 ש"ח מחיר מלא.

להרשמה התקשרו: 03-5188998

 

 

חזור לרשימת האירועים..