PSC Pilates Teacher Training
07יונ2020

 קורס מזרן עם שקד גורפינקל - תל אביב

10:00 - 14:00

על קורס המורים לפילאטיס בסטודיו נעים

בית הספר לפילאטיס בסטודיו נעים מנוהל על ידי אלה בן-אהרון, שפתחה את סניף נעים במזא״ה במאי 2016. אלה היא מורה בכירה של בית הספר האמריקאי PSC - Pilates Sports Center, ומאז 2011 מקיימת קורסים להכשרת מורים והשתלמויות של PSC בסטודיו נעים.

בשישה סניפים של סטודיו נעים, מתקיימים שלל שיעורי פילאטיס (מזרן, מכשירים, פרטיים, קבוצתיים ופילאטיס שיקומי), סדנאות, השתלמויות מורים וארועים פתוחים לקהילה. בנוסף לפעילות השוטפת הענפה, בית הספר PSC מציע תכנית הכשרה מקיפה בפילאטיס מזרן ומכשירים המוכרת על ידי ארגון ה-PMA.

עם למעלה ממאה שיעורי מזרן ומכשירים בשבוע, ויותר משלושים מורי פילאטיס אשר באים ממגוון אסכולות של תרגול ומאות רבות של תלמידים - סטודיו נעים ביסס את עצמו בשנים האחרונות כמרכז משמעותי בקהילת הפילאטיס בארץ.

כ-30 ממורי הסטודיו הם בוגרי PSC!

הקורסים הקרובים:

 
 קורס מזרן עם שקד גורפינקל - תל אביב
07.06.20 - 13.09.20
ימי ראשון,  10:00-14:00
במזא"ה 42
 
 
קורס מזרן אינטנסיב עם שמרית זיו - תל אביב
2.07.20 - 03.08.20
ימי שני וחמישי, 13:00-17:00
במזא"ה 42 
 
 

PSC – Pilates Sports Center, הוא מהמובילים בבתי הספר לפילאטיס בארצות הברית. אלה בן-אהרון, מורה בכירה מטעם PSC, הביאה את בית הספר לארץ לאחר שעבדה בצמוד אליו כעשור. תכנית הלימודים מקיפה ועומדת בסטנדרטים של ה-PMA. 
חשוב לנו לשמור על אווירה אינטימית ולהקדיש יחס אישי לכל משתתפת - כמות התלמידים מוגבלת ל 12 בלבד.

לפרטים נוספים: 

Name: Phone: email:

תנאי קבלה

· מינימום 30 שעות נסיון בתרגול פילאטיס ו/או נסיון מתועד בעבודת גוף מאסכולות שונות

· קורס מכשירים - מותנה בתעודת הוראה בפילאטיס מזרן

· שיעור נסיון

· ראיון קבלה

 

במהלך המפגשים הפרונטליים עם מורה מוסמך נלמד

· לימודי אנטומיה, אנטומיה יישומית

· פילוסופיה ועקרונות הגוף

· אבני-יסוד (fundamentals) והבנה ביומכנית

· רפרטואר המזרן והמכשירים; ביצוע קלאסי ועכשווי

· תרגילי הכנה, שינויים מקלים, ווריאציות מאתגרות

· שימוש באביזרים קטנים כעזר וכאתגר

· אבחוני יציבה, והתאמת תכנית עבודה פרטנית

· בניית מערכי שיעור

· התנהלות מול קבוצה, או שיעור פרטי

· מבחן מעשי

 

**דרישות קורס מורי פילאטיס מזרן בלבד**

40/56 שעות כתה עם מורה בכיר של PSC

25 שעות של צפייה ו/או התלמדות עם מורה מוסמך

25 שעות סטאז’ של הוראת פילאטיס (משפחה/חברים/חברים לכיתה)

5 שעות כאסיסטנט למורה מוסמך

10 שעות של תרגול פילאטיס (המשך תירגול אישי עם מורה מוסמך)

5 שעות של תרגול פילאטיס מכשירים

10 אבחוני יציבה ובניית תכנית אימונים (פרוייקט הניתן במהלך הקורס)

5 שעות של מחקר אנטומי / כתיבה ותיעוד (פרוייקט 10)

5 שעות של צפייה בוידאו / DVD

 

** דרישות קורס מורי מכשירים בלבד **

160 שעות כתה עם מורה בכיר של PSC

40 שעות של צפייה ו/או התלמדות עם מורה מוסמך

70 שעות סטאז’ של הוראת פילאטיס (משפחה/חברים/חברים לכיתה)

20 שעות כאסיסטנט למורה מוסמך

40 שעות של תרגול פילאטיס מכשירים (10 שעות תרגול עצמאי, 30 עם מורה מוסמך)

20 אבחוני יציבה ובניית תכנית אימונים (פרוייקט הניתן במהלך הקורס)

5 שעות של מחקר אנטומי / כתיבה ותיעוד (פרוייקט 10)

5 שעות של צפייה בוידאו

צוות ההוראה של תכנית הכשרת המורים

אלה בן-אהרון, שמרית זיו, שקד גורפינקל-כהן ונטלי אהרון.

תעודת הסמכה למורי פילאטיס

תעודת ההסמכה מוענקת רק לאחר שהתלמיד עמד בהצלחה במשימות, מבחנים ודרישות הסטאז׳. התעודה מונפקת על ידי בית הספר PSC, היא תעודה באנגלית ותכובד ברב המקומות בעולם (אלא אם יש במקום תעודת הסמכה ורישוי מקומיים, כדוגמת אוסטרליה).

עלויות הקורס

• קורס מזרן בלבד 5100 ש״ח
• קורס מכשירים בלבד 7400 ש״ח
• קורס מזרן ומכשירים יחד 11,500 ש״ח

+ 400 ש״ח לספרי אנטומיה
+ 150 ש״ח דמי הרשמה

הנחה לסטודנטים, חברי אמ״י, חיילים משוחררים ומורי הסטודיו.

פתיחת הקורס מותנית במינימום של 6 תלמידים.

מדיניות ביטול:

• אין החזר של דמי הרשמה.

• ביטול לפני או אחרי המפגש הראשון; התלמיד ישלם 500 ש״ח ושאר כספו יוחזר. ספרי הלימוד יוחזרו לבית הספר.

• ביטול החל מהמפגש השני; לא יוחזר שכר הלימוד. ספרי הלימוד יוחזרו לבית הספר.

• במידה של אירוע פתאומי המונע המשך השתתפות, יוכל התלמיד לעבור את הקורס במועד עתידי.

אפשרויות מוזלות למימוש התרגול העצמי בסטאז׳:

כרטיסיית קורס מזרן (או במזא״ה או בשאר הסניפים): 450 ש״ח / 10 שיעורי מזרן + 5 מכשירים
כרטיסיית קורס מכשירים במזא״ה: 1400 ש״ח / 40 שיעורי מכשירים בלבד (תקף לשנה)
סטודיו נעים שמח להעניק לכל התלמידים והבוגרים מנוי חדשי מוזל: מנוי מזרן 285 ש״ח / מנוי מכשירים 400 ש״ח

טופס הרשמה

 

המלצות על בית הספר למורי פילאטיס שלנו

 "כל יום, כל שיעור בקורס, למדתי כל כך הרבה דברים שעדיין מלווים אותי ומתחברים לכל מקום אישי ומקצועי, שאני כמעט רוצה לעשות אותו שוב... אלה בן אהרון היקרה, ביחד עם האווירה המדהימה שהיא יצרה סביבה בקורס איפשרו לי להבין וללמוד דברים רבים ברמה עמוקה ונכונה כל כך מבחינתי. בין אם ברמה האנטומית העיונית ובין אם בתרגול המעשי, הגישה של PSC שתומכת ומבינה אך לא מוותרת, היא דרך הפילאטיס האמיתית מבחינתי." (רז גלוזמן - בוגר הקורס, רקדן ומורה למחול)

"...ממליצה בחום לכל מי שמחפש /ת מדריכה שמשלבת מקצועיות ללא פשרות, אישיות מלבבת ואכפתית. לאחר שבדקתי קורסים רבים באזור המרכז, בחרתי בסטודיו נעים (כשמו כן הוא..) ובאלה בן אהרון. הקורס בעיני הוא "קורס בוטיק" לפילאטיס: מס' תלמידות מצומצם יחסית לכל מה שקורה בבתי הספר והמכללות הגדולים, ויחס אישי לכל אחת ואחת מאיתנו התלמידות.. מתאים בעיני לכל מי שהתאמנה בשיטת הפילאטיס ורוצה להפוך זאת למקצוע, ולכל מי שזמנה מוגבל בשעות לימוד בכיתה מפאת אילוצי היום יום. השיטה: לומדים בכיתה ומיישמים בסיום הקורס בשעות סטאז' הכוללות: צפייה, הדרכת חברים ומשפחה, צפייה בקלטות פילאטיס ועבודת סיום על מאומן שבחרנו... מנסיוני זוהי הדרך הטובה ביותר להטמיע את החומר הנלמד. ותמיד יש את אלה בן אהרון ברקע לשאול ולהתייעץ, גם לאחר הקורס... יחס אישי!!! תודה אלה על קורס מרתק ועל עזרתך להפוך את הפילאטיס אצלי לחלק מדרך חיים...". סיגל פוזנר, בוגרת קורס מדריכי פילאטיס

"אני רקדנית ומורה לריקוד. התאהבתי בפילאטיס לא מזמן והחלטתי שאני רוצה להעמיק את הידע שלי בתחום ולהדריך פילאטיס בבוא העת. ההחלטה הזו היא צעד מאוד משמעותי והכרחי בדרך בה בחרתי ללכת- דרך של חיים במודעות אני חווה שתרגול נכון של השיטה הזו,והבנה נכונה של אנטומיית הגוף, חשובה באותה מידה כמו לנשום ולאכול נכון. העובדה שאלה היא רקדנית וחוקרת גוף הפכה את הלמידה איתה למסע מרתק אל עבר הכלי המדהים הזה שקיבלנו -הגוף שלנו. כל שאלה או הרהור נענו, בסבלנות ובהקשבה.. כל ביקורת בונה שניתנה הייתה מעודדת וממוקדת , נהנתי מאוד מהאווירה האינטימית ודרך הלימוד של PSC." מור גפן, בוגרת קורס מדריכי פילאטיס.

"הקורס כולו התקיים בסימן הרגישות והסובלנות כלפי כל גוף וכלפי כל מתרגל. הוא לא התמקד ביצירת הישגים "ספורטיביים", אלא בהיבטים בהם ניתן לשלב את הפילאטיס בחיי היומיום של המתרגלים, תוך רגישות לצרכים והרצונות שלהם. הקורס עודד אותי לראות את הוראת הפילאטיס כמלאכת מחשבת, הכוללת בניית רציונאל לתרגול וראייתו כתהליך מובנה. שיטת הלימוד, המשלבת בין הידע האנטומי-פיזיולוגי למנחי התרגול, הפכה את נושאי הלימודי לנגישים ורלוונטיים. ספר לימוד מהווה מפה טובה להתמצאות בשיטה, גם לאחר סיום הקורס. הקורס עצמו התקיים באווירה נינוחה, תוך מתן תשומת לב למשתתפות, לשאלותיהן ורצונותיהן. אלה, שמכירה את השיטה על בוריה, כמו גם את אופני ההתמודדות על הפתולוגיות השונות, הייתה (ועודנה) זמינה לתהיות מקצועיות, ולמתן עצות. סטודיו נעים- בו התקיים הקורס, תרם לאווירה הנעימה והמכילה של הקורס. היה נעים להיפגש בו וגם ולקיים בו את שעות הסטאז' הנדרשות. הקורס מומלץ בעיקר למי שכבר מכיר/ה השיטה ומעוניינ/ת להעמיק ולהרחיב את הידע הקיים, ולהפוך אותו לכלי עבודה מקצועי." אליה, בוגרת קורס מדריכי פילאטיס.

"Ella Ben-Aharon has been a colleague of mine for more than 8 years and I know her as a capable, intelligent and moral person. I have known Ella to be an over achiever who is energetic and honest and at the same time, cheerful and inspiring. Ella has taken the PSC Pilates Teacher Training Program to new levels with implementing it at Reebok Sports Club/NY, The University of Florida at Gainesville, Florida as well as workshops for PSC in Israel. She has received great reviews from her students as a Master Teacher Trainer with Pilates Sports Center.  " Andromeda Trumbull, Director and Co-Founder PSC."
 
I have been taking pilates for years. In 2008 I have decided to take it to another level and I enrolled in the PSC program at the Reebok Sports Club/NY. After the course, I continued to take private sessions with Ella. She is the best teacher that I have studied with. She has so much knowledge to share. The course was not easy, but we had a lot of fun. Ella is beautiful from the outside, but even more beautiful from the inside. Anyone who will have the pleasure of taking the PSC program with Ella is in for a whole new world to discover." Hershey Vazquez, Membership Director, Reebok Sports Club/ NY
 
"As a Master Teacher Trainer for Pilates Sports Center, Ella Ben-Aharon combines the best of classical training and contemporary understanding of the body. As a dancer and choreographer she brings a deep sensitivity and aesthetic to her work, combined with a profound respect for the body in motion. Thus, it is a privilege to recommend Ella to those who seek a functionally balanced and emotionally inspirational experience in Pilates for that is the dual gift Ella brings. We have been proud to host Ella at the University of Florida on several occasions to provide PSC Teacher Training for our students. We are ever grateful for her unique mix of excellence and gentleness helping our students to excel both in their own Pilates practice and as up-and-coming artist/teachers." Joan Frosch, Professor, School of Theatre and Dance, University of Florida.

חזור לרשימת האירועים..