סדנת מרידיאן יוגה וצ'י קונג עם יאור

סדנת מרידיאן יוגה וצ'י קונג עם יאור

07אפר2019

09:00 - 14:00

מיקום: רחוב ידידיה פרנקל 30, תל אביב-יפו


בואו להשתתף בסדנה שתתן לכם כלים משמעותיים לחיים, תכניס לעולם של שקט, מודעות וחיבור לגוף ובאופן כללי תשפר את איכות החיים בצורה משמעותית כולל קבלת אנרגייה,שקט נפשי ושמחת חיים.
 
נלמד 'האטה יוגה' בדגש על יסודות נכונים ו- alignments שיעזרו לנו לתרגל יוגה נכון ולהמנע מפציעות. מצויין לבעיות גב ועמוד שדרה, חיזוק שרירים ועצמות ופרנאימה (נשימות).
 
נלמד סדרת תרגילי מרידיאן יוגה וצ'י קונג מתוך מטרה להרגיש את הצ'י (האנרגייה הזורמת בגוף)ולקבל שקט נפשי ושמחת חיים.
 
נלמד על 5 האלמנטים מהרפואה הסינית וניתן דגש על תזונה סינית עפ"י הרפואה הסינית והאירוודה כולל עצות לכללי תזונה נכונים ואורח חיים בריא כולל תוספי תזונה מומלצים.
 
בסיום הסדנה נבין איך לתרגל יוגה נכון, איך לשנות את הרגלי האכילה שלנו ואורח החיים ונקבל תרשימים שכוללים תרגילים לתרגול בבית.

לשאלות : 050-5077088 , at.yaor@gmail.com
"מרידיאן יוגה" ו צ'י קונג מהו?
.הביטוי מרידיאנים מגיע מהרפואה הסינית ומשמעותו ערוצי אנגייה הזורמים בגוף
במהלך 8 השנים האחרונות, יאור חוקר את השפעת המרידיאנים על הגוף ופיתח שיעור המשלב מתיחות מרידיאנים (המבוססים על ספרו של המאסטר היפני מסונגה "תרגילי מרידיאנים), האטה יוגה וצ'י קונג (אנרגיית החיים).
מטרת התרגילים היא להניע את האנרגייה, להגמיש את הגוף, לשחרר חסימות אנרגטיות ולהפוך אותנו הרבה יותר ויטאליים (חיוניים) ופחות עייפים, יותר רגועים ופחות לחוצים וכתצאה מכך הרבה יותר בריאים ומאושרים.
מטרת הסדנה והתרגול להקנות למשתתף את הכלים שיסייעו לו במידה וירצה להפוך זאת לשגרת יום מקודשת שבה אנו מקדישים זמן איכות עם גופנו מתוך מטרה להשקיט את הנפש.

על המנחה:
יאור מטפל בשיאצו מזה שמונה שנים, מורה ליוגה וצ'י קונג מזה 5 שנים. מעביר סדנאות שיאצו למתחילים, ומרידיאן יוגה וצ'י קונג.
מלמד במשך 5 שנים שיעור מרידיאן יוגה וצ'י קונג לקבוצות שונות: בוגרים, גימלאים וקשישים וילדים במרכזים קהילתיים, גני ילדים ובאופן פרטי כולל ישראל, הודו ואירופה.

לשאלות - יאור : 050-5077088 , at.yaor@gmail.com

חזור לרשימת האירועים..