13אפר2019

הסדנא תתקיים בסניף פלורנטין, דרך שלמה 46

20:30 - 23:30

אהובים ואהובות,

אני נרגשת להזמין אתכם ואתכן לערב אינטימי של ריפוי בנשימה עם הטכניקה המופלאה של הנשימה המעגלית הדינמית, אשר נקראת גם ריברסינג / לידה מחדש / נשימה חדשה. אחת לחודש ניפגש במוצאי השבת בסטודיו הכי נעים בתל אביב לתרגל נשימה עמוקה ומשחררת, יחד עם טכניקות של תנועה ומדיטציה, כדי שנוכל להתחיל את השבוע, את החודש, ואת החיים רגועים ומחייכים.

נשימה מעגלית - ריברסינג

טכניקה המשתמשת בנשימה עמוקה ומודעת על מנת לתמוך בפתיחת חסימות פיזיות, אנרגטיות ורגשיות, לעתים גם רגשות שהודחקו שנים רבות, ונמצאים עמוק בתת המודע. הנשימה המעגלית "עוקפת" את תהליכי החשיבה המודעים והמוגבלים ובעצם מובילה את הגוף בספונטניות לביטוי טבעי ובלתי מעוכב. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף ורגשות רכים ונעימים תופסים את המרחב הפנימי. תחושה של ריפוי עמוק מתפשטת במערכת גוף-נפש למשך שעות וימים. בהחלט חוויה מומלצת גם למי שאין ניסיון קודם!!

 

עלות

לרכישה באשראי במחיר מוזל 100₪

תשלום ביום המפגש למי שאינו מנוי 130 שח

למנויים של סטודיו נעים- 60 שח.

 

Rasila Deva

(סוזנה שפילמן) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מנחה סדנאות נשימה/תנועה/מדיטציה ומטפלת בשיטת הריברסינג באופן פרטני. חוקרת נשימה מודעת והשפעתה על המצב הנפשי והתודעתי במסירות רבה. מאמינה בגוף הפיזי כשער עיקרי לריפוי רגשי, ומודה בכל יום על מתנת הנשימה.

חזור לרשימת האירועים..