23 - 24יונ2017

סדנה בשני חלקים- הראשון בשישי והשני בשבת

11:30 - 15:30

על הסדנה
"The Common Body":  להפיל, לזרוק, ולתלות עוגנים

הבנת השימושים השונים של עוגנים. עוגנים בקרקע, במרחב ובעבודה עם פרטנר.

בסדנה שלנו נבקש להביא רעיונות לתנועה יצירתית, לבד ועם שותף, על ידי השימוש בעוגנים בדרכים שונות.

כל מה שנוגע ברצפה הינו עוגן פוטנציאלי לתנועה. כיצד ניתן להשתמש ברצפה כמטען-גוף לכוח יצירתי לתוך מצב קיום זמין ודינאמי?  נציע דרכים לחקירה של תנועת האגן ועמוד השדרה על ידי שימוש בעוגנים שונים, תוך התמקדות בקשר שבין הראש ועצם הזנב.  בדרך זו נבין מנגנונים מעניינים שפועלים בתוך מבנה גופנו.

נתייחס למרחב, נזרוק ונניח עוגנים. נרקוד לבד, נשחק עם כיוונים שונים, נבודד איברים.

נחדד את ההשרשה והתקרקעות דרך גופו של הפרטנר, ונתמקד בפיזיות חזקה ומדויקת מתוך מודעות ברורה לסנטר.

נלמד קומבינציית פרטנרינג במטרה לאתגר את הדפוסים המוכרים של הקונטקט וכדי להרחיב את מגוון הכלים שלנו לחקירת התנועה לבד ועם פרטנר.

יש צורך במכנסיים ארוכים וגרביים עבור עבודת רצפה

עלות 
לחברי מועדון- 400 ש"ח בלבד לשני חלקי הסדנה או 550 ש"ח אם אתם עדיין לא חברי מועדון

הרישום דרך האתר או במייל או בטלפון:
www.dancecommunityclub.com
dance.community.club@gmail.com
052-2401109
 

אוליביה קורט מסה ויוחאי גינתון
"The Common Body" היא סדנה-מעבדה ושפת תנועה שמטרתה להעשיר אצל רקדנים את חווית הריקוד עם פרטנר.  אוליביה ויוחאי חוקרים ומשלבים קונטקט אימפרוביזציה, עבודת רצפה דינאמית ועבודת פרטנרינג עכשווית, ומוצאים אוצר תנועתי ייחודי בין הצורה לבין תקשורת בזמן אמת. גישתם הייחודית מייצרת אצל הרקדנים/מוברים חדות, יחד עם סקרנות ומשחקיות שמשחררת קשת רחבה של אפשרויות תנועה בגופם, בתנועה שלהם, ובתנועה עם פרטנר.

אוליביה ויוחאי (צ'ילה – ישראל) נפגשו לפני שש שנים בסטודיו על מנת ליצור את הדואט "Never the Less" (דפי אלטבב).  שניהם רוקדים באופן מקצועי במשך 15 השנים האחרונות, ומופיעים בארץ ובחו"ל עם להקות מחול שונות. הם מלמדים רפרטואר, קונטקט אימפרוביזציה, מחול עכשווי וסדנאות של "The Common Body" בתוכניות מחול שונות, בבתי ספר ובפסטיבלים.  כיוצרים עצמאיים, יצירותיהם הוצגו בפלטפורמות שונות סביב העולם.  יוחאי מטפל בשיטת פלדנקרייז, אוליביה מטפלת בשיטת  אילן לב, ושניהם מדריכי ויפאסנה.

חזור לרשימת האירועים..