מנויים ומחירים

העקרונות המנחים בסטודיו נעים הינם הגינות וגמישות. חשוב לנו לאפשר לכם תרגול שבועי סדיר, במחיר זול, ובלי התחייבויות. אתם יכולים לבנות לעצמכם את התכנית המתאימה לכם, לרוב האנשים מתאים מנוי סטודיו חופשי, בכל אופן לא צריך לשבור את הראש, תמיד אפשר לשנות מסלול.

מנוי מוגבל
196
ארבע כניסות לשיעורי הסטודיו בחודש
תוספת של 39₪ לכניסה חופשית לחדר כושר
 
מנוי חופשי
300
כניסה חופשית לשיעורי הסטודיו
תוספת של 39₪ לכניסה חופשית לחדר כושר
 
מנוי מכשירים
440
כניסה חופשית לשיעורי הסטודיו
כניסה חופשית לחדר כושר
שני שיעורי פילאטיס מכשירים בשבוע (פעם ביום בסטודיו במנדלי 9!)
  • בשלושת המסלולים המחיר הוא חודשי ונגבה בהוראת קבע דרך כרטיס האשראי (כלומר זה לא שנה מראש בתשלומים ואנחנו לא תופסים מסגרת אשראי).
  • המנויים שלנו הם קלנדריים (מתחילת חודש ועד סופו). החיוב הראשון יהיה יחסי מיום תחילת המנוי למספר הימים שנותרו עד סוף החודש.
  • אנחנו מבקשים התראה של חודש לביטול מנוי (במהלכו אתם יכולים לבוא לסטודיו). המנוי קצוב לשלוש שנים וייפסק אוטומטית לאחר תקופה זו.
  • מנויים חדשים (שלא היו בסטודיו לפני כן) יכולים להפסיק ללא התראה בסיום החודש הראשון מתחילת המנוי.
  • המנוי למזא"ה 42 הוא באותו מחיר אבל נפרד מהמנוי שכולל את הסניפים בדרך שלמה 39מנדלי 9 (בן יהודה), רוטשילד 4, מסילת ישרים 92 (שפירא) פרנקל 30, אבן גבירול 108 ושמעון הצדיק 18 (יפו) . ניתן להוסיף 49ש"ח לחודש ולהגיע לשיעורי המזרן גם במאז"ה (או הפוך).
  • מנויים שהפסיקו פעילותם במהלך 2019 ולא מימשו את המנוי ב30 הימים האחרונים מעבר לתקופת המנוי רשאים לחזור ולהתאמן במשך 30 יום וזאת עד ליום 30/06/2020

עוד שאלות? מוזמנים לדף השאלות\תשובות שלנו או לשלוח מייל ל: info@naim.org.il או להתקשר.