אימהות ותינוקות – סניף מזא"ה

שיעורי אמהות ותינוקות נבנו מתוך הבנה עמוקה לשינויים ולתהליכים הרבים שיש לשים עליהם את הדעת. אפשר ורצוי לחזק את המערכות השונות של הגוף, לפני תום 6 שבועות ההמתנה עליהם ממליצים הרופאים. מתחילים עם עבודת מודעות ונשימה המעודדת בריאות והזנה של הרקמות השונות המשתנות ולעיתים ניזוקות בתהליך ההריון והלידה. שיעורים שמים דגש על: שיקום הגוף לאחר לידה – מתייחסים למתיחה של שריר הבטן ורצפת האגן, שינוי מבנה האגן והרצועות, מיקום מחודש של האברים הפנימיים, חזה שגדל ושינוי במנח עמוד השדרה, ההתנהלות החדשה אליה האם נדרשת להסתגל – הרמות מרובות של התינוק, הנקה ושינה לא רצופה…

השיעור מאפשר התקשרות עמוקה ובלתי אמצעית בין האם לתינוק דרך המגע, שהוא הכרחי להתפתחות ואינטגרציה ראויה של רפלקסים ינקותיים, בעיקר בששת החדשים הראשונים לחייו של התינוק. השיעור משלב חזרה לכושר של האם עם עידוד למידה והתפתחות תקינה של התינוק. המפגש בשיעור עם אמהות נוספות מהווה ערך מוסף לשיעור דרך שיתוף, ייעוץ ותמיכה.

 

אמהות ותינוקות – מזרן / ימי שני 11:00 / טל בורשטיין
מזמינה אתכן אמהות לתינוקות טריים עד גיל שנה, למפגש אמהות ותינוקות. ניצור מרחב נעים לעצמנו ולגוזלים. נשאל שאלות, נזוז יחד, נפגוש עוד אמהות – וגם נתרגל פילאטיס, נחזק את רצפת האגן ונתחבר לגוף מחדש!

 

אמהות ותינוקות – ערסלים / ימי רביעי 10:30 / שלי אבגי-תבק
מוזמנות לשיעור ייחודי של תרגול עם ערסלים לנשים אחרי לידה. התרגול מותאם לחוזקות הנשיות ולצרכים של הגוף לאחר הלידה; חיבור אל המרכז וחיזוק הליבה, שיחרור עומס מהשלד ומרצפת האגן וגם הרפיה ושחרור עמוקים. הגוזלים מוזמנים להצטרף לערסל להרפיה משותפת.
* מספר המקומות מוגבל