פיתוח הנפש בנעים: לימוד רוחני, מדיטציה ויצירה

רחל רוזנבלות' לימוד רוחני מדיטציה יצירה

הצטרפו אלינו לשיעור שבועי ומרחב יצירתי המשלב מדיטציה, לימוד מקורות ועשייה יצירתית! נענג את עולמינו הרוחני באמצעות עיון ודיון בחוכמות עתיקות המחוברות לעונות, חודשים וחגים יהודיים. נעמיק את החוויה עם הזדמנות לבנות, ליישם, ולהתנסות בהשראת התוכן שנלמד יחד.

כל מפגש יפתח במדיטציית מיינדפולנס ולימוד מקורות חסידיים-מיסטיים ונגיעות של פילוסופיה בודהיסטית. נתמקד בהוקרת תודה, התחדשות, שמחה, דממה ותנועת חיים. לאחר מכן יהיה מרחב פתוח לשיתוף, חקירה וגילוי דרך אומנות, יצירה, עיון ושיחה. כוונת הלמידה והתרגול שלנו היא להוסיף לחיינו השראה, ולהעניק ליום-יום שלנו מודעות, משמעות ושמחה.

המפגש יהיה בעברית ואנגלית.

על המנחה –
רחל רוזנבלות׳ (בלות׳) בוגרת אוניברסיטת מקגיל שבמונטריאול, בחוגים של בודהיזם ופיתוח סביבתי בינ״ל. היא מקבלת הסמכה לרבנות מבית מדרש הראל שבירושלים, ומובילה את התוכנית הרוחנית של ארגון אחוות עמים המקדם צדק וחינוך בסכסוך הישראלי-פלסטיני. בנוסף, היא מנחה ריטריטים וסדנאות רוחניות בארץ ובחול.

בלות' יוצרת אמנות רוחנית-יהודית ובפרט כתובות לחתונות. היא ייסדה וכיום מובילה את "קבלת שבת על החוף", מפגשי ניגון ותפילה על חוף הים של תל אביב. יותר מהכל, בלות' אוהבת ניגונים, צמחים, אנשים ובתי קפה.