25ינו2019

15:00 - 17:30

מיקום: שמעון הצדיק 18, תל אביב-יפו


מהי הפאשיה?

הרצאה ותרגול להכרות קרובה עם רקמת החיבור הכי משמעותית בגוף שלנו.
בסדנת עומק זו נלמד באופן תיאורטי ומעשי. נתרגל עבודה על רקמת הפאשיה, הנמצאת בכל מקום בגוף שלנו.
איך מחזקים אותה ואיך עובדים על הגמישות שלה? למה ואיך היא מחזיקה טראומות בגוף ואיך היא קשורה לנפש? למה כשאני עושה תנוחות לפתיחת האגן משתחרר לי כאב בגב העליון? מדוע כפיפות לאחור משמחות אותי, בעוד כפיפות לפנים מורידות לי את מצב הרוח? מה הקשר ואיך משפיע כאב בקרסול על העורף?

 


בואו עם ראש פתוח וגוף שרוצה ללמוד ולהבין דברים, ברובד הפיזי, המנטלי והנפשי. מוזמנים לבוא גם עם שאלות בנושא ואנו נעשה כמיטב יכלתנו, מתוך הידע המקצועי שלנו, לענות עך כל שאלה ולהציע תרגולים מתואמים אישית.
הסדנה מתאימה במיוחד למתרגלים ותיקים ולמורים לתנועה, אך כולם מוזמנים ללמוד עוד על הגוף שלהם, בדובד הכי עמוק שהמדע הגיע אליו עד היום. התרגול יהיה מותאם לכל הרמות ויתמקד ב -yin yoga רכה, רכבות אנטומיות ומאיו-פאשיה.

 

נגה וייס
נגה היא מורה בכירה מבאלי ומחלוצות הין יוגה (Yin Yoga) בישראל, זרם יוגה בינלאומי המתמקד בעבודה מעמיקה על מערכת העצבים תוך שילוב עקרונות הרפואה הסינית. נגה תרגלה מגוון סגנונות יוגה לאורך השנים – היא החלה את מסעה היוגי בשנת 1997 כאשר היא מתמקדת באקרו-יוגה בהדרכתו של אבנר הוכפלד. לאחר מכן התרכזה בתרגול איינגר מספר שנים בהנחייתם של גבי דורון ומיכל חנקיס, ומורים מהודו, ביניהם שאראת אורורה וגיתה איינגר.

 

גילת תשובה
מורה ליוגה ויניאסה לקבוצות מעורבות ויוגה על כיסא לגמלאים. בוגרת וינגייט במסלול "ויני יוגה", בעלת הסמכה ליוגה תראפיה ו anatomy trains in motion, מתרגלת איינגר וחוקרת בעולם היוגה האינסופי.

 

עלות והרשמה דרך לינק:
180 ש"ח - בהרשמה מוקדמת עד 18.1.18.
220 - מחיר מלא.

*ניתן לבטל הרשמה עד 72 שעות לפני מועד האירוע.

חזור לרשימת האירועים..