29ינו2020
05פבר2020

19:00 - 21:00

מיקום: שמעון הצדיק 18, יפו

כשמסתכלים על הגוף כמערכת כוללת שהכל קשור להכל זה מופלא לראות את כל התהליכים מתנהלים בהרמוניה וחוזרים לאיזון בצורה מקבילה בכל הרבדים עם הטיפול ההומאופתי המדויק. כהומאופתית ותיקה עם כ 15 שנות ניסיון גם בארץ וגם בארה"ב, עבדתי בשיתוף פעולה עם רופאים רבים, עם אלפי לקוחות מרוצים שחייהם השתנו עם הטיפול.

הומאופתיה מטפלת באדם, בשורש הבעיה ולא בסימפטום שהוא התוצאה של חוסר האיזון הפנימי. 

 

הכלי של ההומאופתיה לטיפול הינם הרמדיס (הכנות) ההומאופתיות, ישנם כ 5000 רמדי'ס מכל דבר שקיים בטבע, מתוך אלו יש למצוא את האחד שהוא מדוייק ומתאים לאדם לכל המכלול שלו, גם הרגשי וגם הפיזי. מתוך ההתאמה הזו (שזה הומאו- דומה , פתיה - סבל)

"דומה בדומה מרפא", מתחיל להתרחש תהליך של ריפוי שורשי ועמוק בגוף ובנפש, ההומאופתיה מפעילה את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף ומאפשרת איזון וחיוניות במערכת. (הרמדיס ההומאופתיות יעילות, בטוחות וללא תופעות לוואי. מיוצרות בבתי מרקחת הומאופתיים) 

 

מתוך הניסיון הרב שצברתי בטיפול בטווח רחב של בעיות אצל תינוקות ילדים ומבוגרים, החל מבעיות נשימה, עיכול, מחלות כרוניות - אסתמה, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה. בעיות פוריות, דכאון, חרדות, הפרעות קשב ועוד.. החלטתי להנגיש את המידע הבסיסי ביותר וללמד הורים להיות ההומאופתיים הבייתים שלכם, שתוכלו לדעת מה לעשות במצבי חירום שונים שיכולים להתרחש בבית, בטיולים ובכלל בחיים.  

מזמינה אתכם ללמוד את רזי ההומאופתיה בקורס הומאופתיה לתינוקות, ילדים וכללי . 

הזדמנות לקבל כלים בעלי ערך רב לחורף ובכלל לחיים, לרפא, למנוע מחלות וסיבוכים מיותרים. 

(טראומות, פציעות, עקיצות, מצבי חום, שפעת, בעיות עיכול, הוצאת שיניים לתינוקות, התקפי חרדה ועוד... ) 

 

2 מפגשים, כשעתיים כל מפגש 

מפגש ראשון - 29.01

מפגש שני - 05.02

380 ש"ח

משתתפי הקורס מקבלים חוברת למצבים אקוטיים

וליווי מקצועי של מאיה במידה ונדרש במצב אקוטי בהתאם לנלמד בקורס. (ליווי שעלותו כ 350 שח בפרטי ניתן במתנה למשתתפי הקורס) 

לפרטים נוספים -

 מאיה גרין - 052-3392921

 

דוגמאות מהקליניקה

  • ילד שהגיע אליי עם הפרעות קשב קשות ובעיה של אלימות. עם הטיפול הוא מספר שקל לו יותר להקשיב וללמוד בכיתה, הציונים השתפרו והוא מרגיש יותר רגוע.
  • תינוק שהגיע אליי רגע לפני ניתוח שקד שלישי עם בעיה של קושי נשימתי, ועם הטיפול התינוק מתחיל תהליך ריפוי, יש שיפור בתסמינים והניתוח נמנע.
  • נערה בגיל ההתבגרות עם מיגרנות כרוניות, מצבי רוח ונטיה לדכאון. עם הטיפול המיגרנות נרפאו ולא חזרו, גם .השינה השתפרה ויש יותר חיוניות, שמחה וצחוק מה שהיה חסר 
  • אישה עם חוסר איזון הורמונאלי שניסתה להיכנס להריון במשך כמה שנים, לאחר זמן קצר בטיפול התקשרה .בהתרגשות לספר שהיא בהריון ויש שיפור ניכר בשאר התסמינים

חזור לרשימת האירועים..