26פבר2022

14:30 - 11:30

מיקום: אבן גבירול 108, תל אביב- יפו

 

 

רקע לסדנה:
סדנה המחולקת למפגשים של 3 שעות, אשר כל מפגש עומד בפני עצמו ויתמקד בנושא אחר. במהלך הסדנה נעמיק, נחקור ונתרגל בכל פעם קבוצת אסאנות אחרת – כפיפות לאחור, תנוחות הפוכות, פראנאיאמה, תנוחות איזון וכו.
הסדנה מיועדת לתלמידים מכל הרמות.
אנא הגיעו לסדנה על בטן נינוחה וסיימו לאכול שעתיים לפני תחילת השיעור.


המפגש הקרוב:
26/2/22 בנושא כפיפות לאחור (Purva Pratana sthiti)
במפגש זה נחקור את קבוצת התנוחות המחזקות ומגמישות את עמוד השדרה והשרירים שמסביבו, נפתח את החזה ונלמד להיות אלסטיים אך לא שבירים.
נתייחס אל התנוחות מנקודות מבט שונות: חיזוק התרגול והתפתחותו מהפשוט אל המורכב, ריפוי ומניעה של פציעות וההנאה בחקירת אינספור התנוחות והווריאציות שלהן.
ניפגש על מנת להגמיש את הגבולות שלנו בתרגול!
שבת של העמקה.

עלות כל מפגש:
150 למנויי סטודיו נעים 
190 למי שאינו מנוי 
להרשמה לחצו כאן

קצת עליי:
לאחר סיום תואר בשנקר החלטתי לטוס להודו כדי ללמוד את עצמי מבפנים. כמו כל מסע בהודו הדרך הובילה אותי אל המורים הראשונים שלי באיינגאר יוגה שלימדו אותי קודם כל איך להיות תלמידה.
אז משנת 2009-2011 למדתי אצל הצאנצאניז בעיר דרהאדון שמשמעות שמה הוא השער לחכמה הרוחנית. זוג מורים שהם תלמידים של בקס עשרות שנים.
משנת 2011-2016 למדתי ברישיקש אצל המורה אושה דווי. תלמידה ותיקה של בקס איינגאר ששיקם אותה במשך שנים לאחר תאונה קשה שעברה בהודו ובהם הוגדרה כנכה.. איינגאר החזיר אותה לעמוד על רגליה ועד היום היא מלמדת כמו נמרה.
2016 – היום אני נוסעת בכל הזדמנות ללמוד בפונה אצל משפחת איינגאר ובארץ אני לומדת עם עידו מנור ונעה צוייג שני מורים בכירים איתם אני לומדת את הצד השיקומי של היוגה – עבודה עם פציעות בגוף ובנפש, שיקום והריון. כיום אני יושבת ראש עמותת איינגאר בישראל.מפגשים נוספים:
26/3 תנוחות הפוכות – Viparita sthiti

26/4 תנוחות איזון – Paschima Pratana kriyaחזור לרשימת האירועים..