30אפר2022

14:30 - 11:30

מיקום: אבן גבירול 108, תל אביב- יפו

 

רקע לסדנה:
סדנה המחולקת למפגשים של 3 שעות, אשר כל מפגש עומד בפני עצמו ויתמקד בנושא אחר. במהלך הסדנה נעמיק, נחקור ונתרגל בכל פעם קבוצת אסאנות אחרת – כפיפות לאחור, תנוחות הפוכות, פראנאיאמה, תנוחות איזון וכו.
הסדנה מיועדת לתלמידים מכל הרמות.
אנא הגיעו לסדנה על בטן נינוחה וסיימו לאכול שעתיים לפני תחילת השיעור.


המפגש הקרוב- מפגש בנושא תנוחות הפוכות

VIPARITA STHITI:

תנוחות הפוכות בונות כוח רצון, מחזקות את החיוביות ומשנות את האופי של האדם המתרגל אותן בקביעות ובהמשכיות.

קבוצת תנוחות אלו מחזקות את מערכת הנשימה, מערכת העצבים ומאזנת את הפעילות ההורמונלית, בונות נחישות, משפרות את הזיכרון ואת האינטליגנציה, מייצרות יציבות ריגשית ומחזקות אותנו בתהליך שבירת תבניות והתניות רגשיות לא רצויות.

תנוחות אלו מייצרות כוח כבידה חדש בגוף המושך אותנו לטוהר, אמת ובריאות.


עלות כל מפגש:
100 ש"ח למנויי סטודיו נעים 
120 ש"ח למי שאינו מנוי 


להרשמה לחצו כאן

קצת עליי:
לאחר סיום תואר בשנקר החלטתי לטוס להודו כדי ללמוד את עצמי מבפנים. כמו כל מסע בהודו הדרך הובילה אותי אל המורים הראשונים שלי באיינגאר יוגה שלימדו אותי קודם כל איך להיות תלמידה.
אז משנת 2009-2011 למדתי אצל הצאנצאניז בעיר דרהאדון שמשמעות שמה הוא השער לחכמה הרוחנית. זוג מורים שהם תלמידים של בקס עשרות שנים.
משנת 2011-2016 למדתי ברישיקש אצל המורה אושה דווי. תלמידה ותיקה של בקס איינגאר ששיקם אותה במשך שנים לאחר תאונה קשה שעברה בהודו ובהם הוגדרה כנכה.. איינגאר החזיר אותה לעמוד על רגליה ועד היום היא מלמדת כמו נמרה.
2016 – היום אני נוסעת בכל הזדמנות ללמוד בפונה אצל משפחת איינגאר ובארץ אני לומדת עם עידו מנור ונעה צוייג שני מורים בכירים איתם אני לומדת את הצד השיקומי של היוגה – עבודה עם פציעות בגוף ובנפש, שיקום והריון. כיום אני יושבת ראש עמותת איינגאר בישראל.חזור לרשימת האירועים..