27אוג2022

מיקום: בן גמליאל 12, תל אביב

 • הקורס יתקיים בימי ה׳ בסניף יפו בן מיליאל 12 בין התאריכים (ינתנו בהמשך כשיפתח הקורס) שעות 10:00-17:00
 • XX+XX/X/20XX יומיים מרוכזים לפתיחת הקורס ( חמישי ושבת)
 •  שישה מפגשי זום בימי שלישי בין 18:00-20:30 להשלמת חומרים, שאלות ותשובות (תאריכים ינתנו במפגש פתיחת הקורס)
 • XX-XXX/XX/20XX סופ"ש בצפון אצל אדם בהר חלוץ (כולל לינה משותפת-לא כולל ארוחות). מחמישי
 • ב13:00 ועד שבת 14:00
 • מפגש סיום X-X/X/23 (ראשון, שני שלישי) אצל אדם בבהר חלוץ.
 • הקורס כולל סטאז' הכולל הגשת עבודה, צפיות, אסיסטינג והוראה מבחן מסכם
 • היקף הקורס: 300 שעות
 • בתום הקורס תוענק תעודה מטעם סטודיו נעים וארגון היוגה הבין לאומי YOGA ALLIANCE.

 

 • מחיר: 8900 ש"ח (7900 ש"ח לחמישה הנרשמים הראשונים) + 250 ש"ח דמי הרשמה.
 • במהלך הקורס ניתן להירשם למנוי כניסה חופשית בחצי מחיר.
 • במקרה של ביטול: בהודעה עד שבועיים לפני תחילת הקורס - יתנן החזר כספי מלא (לא כולל דמי הרישום). הודעה עד סוף החודש הראשון של הקורס יוחזרו 2/3 מהסכום. לאחר מכן לא יתאפשר החזר
 • סטודיו נעים שומר את הזכות לשנות את מיקום הסטודיו בו הקורס יתקיים (בתוך סניפי תל אביב) במידת הצורך
 • פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים

לקבלת פרטים נוספים-

  הקורס מיועד לכל מי שסיימ/ה קורס מדריכי יוגה של 200 שעות, בין אם בנעים או בכל מקום אחר.

  מטרת קורס המורים ליוגה בהנחיית אדם הראל היא להביא למשתתפים כמה שיותר כלים על מנת שתוכלו לבטא את עצמכם, את הסגנון, השיטה שאתם מלמדים בצורה קלה ובהירה. כל מה שיילמד בקורס יהיה קשור באופן ישיר לפיתוח יכולת האימון וההוראה של המשתתפים.

  תוכנית קורס מורים ליוגה

  אימון מעשי וטכניקה- אימון אסאנה, פראנהיאמה, ומדיטציה: חלק גדול מהקורס ייתן דגש על התפתחות אישית באימון. נלמד לחדד את הישורת בתנוחה, ולהבין את מטרתה ומקומה באימון שלנו. נלמד את השימוש בעזרים על מנת להקל ולחדד תחושות ופעולות בשהייה בתנוחה. נעמיק את תרגול הויניאסה. נלמד את בסיס הנשימה היוגית ואת אמנות עצירת הנשימה כמו גם את השפעותיה הפיזיולוגיות. נמשיך ונלמד ״לשבת״, מהי מדיטציה על פי היוגה, מהם השלבים השונים שהיוגה סוטרה מציעה למתאמן.

  אנטומיה יישומית- בקורס נעשה חזרה ויישור קו של מונחי היסוד האנטומיים שחיוניים לכל מי שמתרגל תנועה או רוצה ללמד תנועה. שיעורי האנטומיה הייישומית יילמדו בהקשר ישיר לאימון התנוחות ולהוראתן. זאת אומרת שגם אם למדתם אנטומיה במסגרת אקדמית או אחרת, עדיין תוכלו ליהנות וללמוד דברים חדשים בשלב הזה.

  אנטומיה אנרגטית- נכיר את מערכת המרידאינים כפי שתוארה על ידי הרפואה שבאה מסין- נלמד את הקשר בין המערכת הזו לתנוחות היוגה וניגע בקשר בינה לבין רקמות החיבור של הגוף. מתדולוגיית הוראה- טכניקה לבניית רצפי תרגול: בניית רצף תרגול בדגש על תרגול ישורת בניית רצף תרגול לשיעור ויניאסה, למתחילים, למתקדמים ולשיעורים שפתוחים לכל הרמות בניית רצפי תרגול למתחילים בניית רצף אימון לשיעור פרטי או לאנשים עם דרישות/מגבלות מיוחדות בניית רצף תרגול לאימון שמוביל לתנוחת שיא נעבוד על מיומנות תקשורת מול קבוצה ואחד על אחד. נפתח מיומנות בהתבוננות- נלמד באופן בסיסי איך לקרוא את הגוף בתלת מימד, איך להסתכל על מתאמן בתנוחה ולזהות אצלו דפוסי תנועה שונים, ואיך להשתמש בכישורים אלו על מנת לייצר שיפור במנח.

  סדר עדיפיות- נלמד לתעדף מה חשוב ברגע מסוים בזמן שאנחנו מעבירים שיעור, איך להרגיש קבוצה ואיך להשתמש בחלל באופן אופטימלי. 

  הדגמות- נראה איפה מקומו של המורה בחלל, איך להדגים מנח, איך לשפר מנח, איך לזהות חוסר ישורת או ישורת נכונה בתנוחה. סיוע במגע- נלמד סוגים שונים של מגע, את השימוש במגע מכוון, עזרה בכניסות לתנוחות, שהייה בהן ויציאה מהן.

  סיוע וורבלי- לפעמים כל מה שהמתרגל שלנו צריך הוא מילה שתעזור לו להבין את התנועה או את התחושה בתנוחה, נלמד את אמנות השימוש בטונים מסוימים, במטפורות ובדימויים, ונלמד מתי לתעדף סיוע במגע ומתי סיוע וורבלי.

  נלמד על דרכי התמודדות עם קשיים שעולים במהלך ההוראה, ונפתח יכולת לתקשר ביקורת. נקדיש פרק לעיסוק באתיקה בהוראה.

  הפילוסופיה של היוגה- נקדיש את רוב הזמן בלימוד סוטרות היוגה של פטנג׳לי, טקסט מרכזי בזרם של קרישנהמאצ׳אירה

   

  חזור לרשימת האירועים..