וים הוף תל אביב
31דצמ2022

17:00 - 12:30

מיקום: בן גמליאל 12, תל אביב-יפו

 

לחוצים? עייפים ? חולים? מחפשים לשפר את הביצועים בתפקוד היומיומי שלכם?

 

אתם יכולים לשנות את הדרך בה אתם חושבים, מרגישים ולשפר את רמת הבריאות שלכם.

ע"י שיטת וים הוף תוכלו לרכוש את הכלים והכישורים שאתם צריכים כדי לחיות חיים בריאים יותר, שמחים יותר ומלאי עוצמה. בשיטת וים הוף תלמדו לנשום בצורה מלאה ועמוקה יותר ובכך לשפר את הבריאות, לקבל יותר אנרגיה ולהפחית מתחים.

דרך חשיפה הדרגתית לקור המערכת החיסונית מתחזקת, המערכת ההורמונלית מתאזנת, מצב הרוח ותחושת המסוגלות משתפרים.

תרגול שיטת וים הוף מספקת יותר אנרגיה, שינה איכותית יותר, מיקוד טוב יותר ותחושת מסוגלות מוגברת, שיפור ביצועים ספורטיביים, סבילות טובה יותר לקור, התאוששות מהירה יותר ויצירתיות מוגברת.

 

להרשמה לסדנה

 

מה בסדנה?

4 שעות של סדנה חוויתית עם הנחייתו המקצועית של ז'ניה קול. ז'ניה מדריך שיטת וים הוף מוסמך, מאמן אישי להסרת מחסומים ומנחה סדנאות להעצמה אישית.

לאחר הסדנה תקבלו את כל החומר הנדרש על מנת שתוכלו לשלב את שיטת וים הוף בחיי היום יום שלכם, כך שעל ידי תרגול יומי קצר של נשימה וחשיפה לקור תוכלו קבל את ההשפעות ארוכות הטווח של שיטת וים הוף.

 

 

הסדנה תתקיים בסטודיו נעים ביפו - 12/11 בן גמליאל 12 בשעות 12:30-17:00

 

לו"ז הסדנה - קבלת פנים והרשמה, מבוא לשיטת וים הוף, נשימה - הסבר ותרגילי נשימה, מיקוד - הסבר ותרגול מיקוד, חשיפה לקור - הסבר ואמבטיית קרח, התחממות, דיון ושאלות בנוגע לתרגול יום יומי, סיכום.

 

שאלות נפוצות - 

מה להביא לסדנה ? מזרן יוגה אישי (רשות), בגדי רחצה - מגבת, כפכפים, בגד ים , חלוק רחצה(רשות), שמיכה קלה (רשות), בגדי ספורט נוחים.

האם צריך להתכונן לסדנה ? לאחר ההרשמה לסדנה תקבלו חומר בנוגע לשיטה, יהיה מאוד מועיל עם תעברו עליו. בחומר יהיה גם אתגר מקלחות קרות שלוקח פחות מדקה ביום להשלים.

יש למלא את הצהרת הבריאות התשלח יומיים לפני הסדנא.

חזור לרשימת האירועים..