04 - 07נוב2019

10:00 - 14:00

סיימון בורג-אוליבייר, ילמד דרכים להמרצה, הזנה ותחזוקה של הגוף תוך כדי פיתוח שלווה מושרשת ומבוססת. בתרגול בטוח ונוח זה, נשלב תנועה אורגנית שמקורה בליבה ‘(core) בשילוב עם גוף נושם. נחווה סוגים שונים של ייצוב ליבה, ייצוב שמתאים לכל גוף ותורם לייצוב והזנת מערכת המפרקים והשרירים, מונע פציעות, מסייע בריפוי ומקל כאב פיזי. תרגול יוגה סינרג’י מאפשר לפתח כושר ובריאות , על ידי שימוש בתנועות עמוד השדרה ונשימה דיאפרגמטית מדורגת אל הבטן. הטכניקות שיילמדו בסדנה זו יעזרו לשיפור של עיכול המזון, ספיגת חומרים מזינים, חיסול פסולת ורעלים מאוחסנים ותיעול מערכת הרבייה. המטרה העיקרית של פרקטיקה זו היא לחלוק אנרגיה טובה ואוהבת דרך הגוף. סיימון הוא המייסד והבעלים של יוגה סינרג’י – אחד מבתי הספר הגדולים והחשובים בסידני אוסטרליה. לסיימון מעל 33 שנות ניסיון בהוראת יוגה, והוא מהווה השראה למורים ומתרגלים ברחבי העולם. לסיימון תשוקה רבה לדרך היוגה שהובילה ליצירת יוגה סינרגיה.

“I use yoga to lovingly encourage the circulation of energy and consciousness throughout my body to be in greater harmony with everything around me.”/ Simon Borg-Olivier

הסדנאות יתקיימו בשפה האנגלית.

לפרטים נוספים על סיימון ועל שיטת Yoga Synergy סדנת אינטנסיב עם סיימון תיערך בסטודיו נעים, סניף אבן גבירול ב4-7/11 ימים ב-ה משעה 10:00-14:00.

מחירים לסדנת האינטנסיב: 950 ש”ח לקהל הרחב, 830 ש”ח לתלמידי סטודיו נעים או תלמידים של חברי הארגון, 700 ש”ח לחברי ארגון מורי היוגה.

סדנת שבת עם סיימון תיערך בשבת 9/11 בבית העם בכפר חיים מ 10:00-13:00 . מחיר לסדנת שבת: 200 ש”ח .לקהל הרחב, 170 ש”ח לתלמידים של מורים חברי הארגון, 120 ש”ח לחברי הארגון

לתשלום והרשמה

 

חזור לרשימת האירועים..