עושים נעים

ביום שישי ה19 לנובמבר נערוך חגיגה בסטודיו החדש שלנו בבן גמליאל 12, יפו – מרתון של טיפולים , שיעורים פתוחים (חינם, לכולם) ושוק של דברים טובים.

מטפלים מעולמות טיפול שונים התכנסו פה ביחד במטרה להיפגש ולהנגיש טיפולים שכולנו צמאים להם ולא תמיד מרשים לעצמינו. זה אירוע שהוא חגיגה של נתינה וקבלה, של מפגשים ודיאלוג.

השיעורים יתקיימו בין 8:30 – 12:30
8:45 פילאטיס, 9:45 עיצוב, 10:40 ויניאסה

הטיפולים יתקיימו בין 12:30 – 16:30

כל טיפול 50דק ובעלות של 90שח. כיתבו לנו כאן את הפרטים שלכם ואת שם המטפל ונחזור אליכם במייל עם שעת הגעה לטיפול הספציפי.  המטפלים המשתתפים

  דפנה יוסף – ״…ידיים שיכולות להישמט חופשי
  ועמוד שדרה שיכול לדרוש את מקומו במרחב ולחשוף לב…״

  שיטת אילן לב ניגשת לגוף דרך דיבור והנעת השלד מתוך רצון לעודד את התנועה הקיימת בגוף ולהרחיב אותה, לשחרר מוגבלויות והחזקות ,לעזור לכאב למצוא את דרכו החוצה.
  מזמינה אתכם לבוא ולטעום מהדרך המיוחדת הזאת, לעזור לגוף ולהתחבר אליו.

  לילך הלמר  – מטפלת בתטא הילינג. תטא הילינג זו שיטת טיפול המאפשרת לנו לרפא ולשנות אמונות ותפיסות ברמת תת המודע. בטיפול נרפא מחסומים רגשיים ואנרגטיים על מנת לאפשר מימוש מלא שלך בעולם.

  גאיה לינדמן – עוסקת בתנועה ומטפלת בזן שיאצו

  שמואל דביר-כהן – מטפל בשיאצו, תאילנדי, אילן לב  ועוד כמה טכניקות יחודיות שפיתחתי תוך כדי התמודדות עם גוף מאתגר במיוחד 👽. רוקד בלהקת ורטיגו.

  טל רביב – רקדנית ומורה למחול עכשווי, מטפלת בשיטת אילן לב.

  אלכס עודי – מטפלת ב״שיטת אילן לב״ בת״א. את השיטה גיליתי לפני שנים כשטופלתי בכאבי האישיים.
  זו שיטה חוויתית שרואה כל מטופל כאינדיבידואל. ע״י הזרמת תנועה ואנרגיה נחזיר את הגוף לתפקוד, נרפא כאבים ונשפר טווחי תנועה.

  יואל רון – מטפל בשיאצו ותאי מסאז’.
  טיפול מרגיע במגע. מקל על מתח וכאבים. טיפול במרידיאנים ונקודות בגוף לאיזון אנרגיה וצ’י.

  Nessa Ryan – I was introduced to Ilan Lev Method 4 years ago and I have been involved in the study and practice ever since. The understanding that we have the ability to heal and know ourselves through our pains and discomforts is empowering. Every crack in our being be it physical or emotional is an opportunity to live and love more deeply.
  So, what are you waiting for…

  רותם גרינברג – רקדנית, יוצרת ומטפלת בשיטת אילן לב.
  דרך התנועה נפרק יחד עומסים ומאמצים, נרווח את הגוף, נשבור תבניות קבועות ומוכרות, נחייך, ננשום וכך נשכלל ונשתכלל. הטיפול מתאים לכל מי שסובל מכאבים או רוצה להרגיש יותר בבית בתוך הגוף.

  דפנה פרופטה – מטפלת בשיטת אילן לב. לפני שאני מטפלת, אני מורה ליוגה (ויג’נאנה) מזה 25 שנה. אצל אילן מצאתי תשובות לשאלות ששאלתי את עצמי שנים, כמו, איך באמת מרפים את הגוף? ומזור לכאבי מפרקים שליוו אותי. מזמינה אתכם למפגש מחויך עם שיטה שמחה במהותה, שוברת תבניות, דפוסי תנועה ומחשבה, וכל זאת בחיוך גדול.

  גיא ברנשטיין –
  קרניו-סקרל הינה גישה טיפולית שצמחה מרפואת האוסטאופתיה. היא מאופיינת במגע ובנוכחות רגישים ביותר, הקשובים לאדם השלם על כל רבדיו. המגע והנוכחות הייחודיים של הקרניוסקרל משיבים זרימה ולכידות מרמת התאים בגוף ועד לרמת האיברים, מארג הרקמות וה-‘גוף הרגשי’.

  אני בוגר החוג לתנועה באקדמיה בירושלים ומוסמך אילן לב משנת 2018.

  דור שאול – מטפל בשיטת אילן לב ומעביר שיעורי תנועה בשיטה. חונך בקורסי בסיס להכשרת מטפלים.

  הטיפול הוא כיף גדול והכוחות הטיפוליים שלו אדירים להפליא.. אנחנו מזרימים תנועה חדשה בגוף, תנועה מעוררת, חיה, רעננה, מפעימים את כל התאים בגוף ומאפשרים למערכות השונות להשיל מעצמם דפוסי מאמץ, כאבים וקשיים ולהחליף אותם באיכויות חדשות ועדכניות.
  הטיפול מזכיר לי את האפשרות לחיות ללא כאב, ומאמץ מיותר ולנוע בקלות ויעילות, ממש כמו שהיינו קטנטנים וכל זה לעשות בהתלהבות גדולה והפעמה של החיים כולם 🙂

  דינה זסלנסקי – הגעתי אל שיטת אילן לב אחרי עשרים שנה בהם גיליתי שאפשר ללדת בלי מאמץ ולהיות עם הילדים בבית (כלומר, לא במסגרות..🙂 ) בלי טיפת מאמץ.
  באופן פלאי ממש מוצאת את הקשר בין הטיפול בשיטה לבין חווית גידול ילדים חופשיים בבית.
  כמו שילדים יודעים ולי לא נותר אלא להציע, ללוות, לאפשר ולאהוב.
  כך אני מגלה בחיבור אל גופם של אלו בהם אני מטפלת. הגוף יודע! לנו רק נשאר לגלות. יחד.
  זה בעיקר כיף גדול, מרגש ומשמח מאוד!