הדס תירוש – קונדליני יוגה

מגיל צעיר אני עוסקת בחיבור עם הגוף. התחלתי לרקוד כילדה ,והריקוד מילא מקום מרכזי בחיי מאז.

המפגש הראשון שלי עם היוגה היה בשנת 2005, ואז הבנתי שתנועה למעשה מתרחשת בנו כל הזמן, וכל שעליי לעשות הוא דווקא לעצור כדי שאוכל להבחין בה.

בשנים האחרונות הקדשתי עצמי לתרגול מעמיק בשיטות שונות של יוגה, וכן הוסמכתי כמורה לקונדליני יוגה ע”י מרכז החקר הבינלאומי לקונדליני יוגה. כמו כן עברתי קורס הדרכת קונדליני יוגה לילדים ונוער.

אהבתי הגדולה לקונדליני יוגה נובעת מכך שהיא כלי ענק לריפוי. קונדליני יוגה כפי שלימד יוגי בהג’אן, היא מדע עתיק – יוגה דינאמית שמעוררת את המודעות – ומשלבת תנוחות, נשימות, תנועה, מתיחות, הרפיה, מדיטציה, מנטרות, צליל וקצב. היא עובדת על כל ההיבטים של ההוויה שלנו: הגוף הפיסי, המנטלי והנשמה, ועל כן משפיעה על כל ההיבטים של החיים שלנו. זוהי טכנולוגיה בעלת השפעה עוצמתית על המערכות הפיזיות, הנפשיות, האנרגטיות והרוחניות.

“בדיוק כפי שכל הנהרות זורמים אל הים, כל יוגה מסתיימת בהעלאת הקונדליני, מהו קונדליני? זהו הפוטנציאל היצירתי של האדם” – יוגי בהג’אן

אנרגיית הקונדליני היא האנרגיה היצירתית, אנרגיית החיים. כשהיא מתעוררת, החיים מתחילים לקבל זווית חדשה. בנוסף לחיזוק הבריאות ורווחת הגוף הפיזי, היא טובה לאיזון רגשי, בהירות מחשבתית, שחרור מתח, וטרנספורמציה אישית.

כולם יכולים לתרגל, בכל גיל ובכל רמה של כושר גופני. ולכולם יש מה להרוויח מהתרגול הקדוש והעתיק הזה.
אני ממשיכה לחקור ולתרגל, שמחה לחזור אל המזרון בסוף כל יום ובתחילת כל בוקר. שמחה עוד יותר על הזכות להעביר אותה הלאה. אשמח לשתף אתכם בידע ולתת לכם את הכלים לרפא את עצמכם.