אלה בן אהרון

אלה בן אהרון

אלה היא כוריאוגרפית, מורה למחול ומורה בכירה לפילאטיס. היא בעלת תואר ראשון במחול והפקה מ-
California Institute of the Arts, ותואר שני בכוריאוגרפיה מ- Jacksonville University / White Oak שבפלורידה.

אלה היא מורה בכירה לפילאטיס (Pilates Master Teacher) מטעם בית הספר האמריקאי היוקרתי
Pilates Sports Center. היא התמחתה בפילאטיס שיקומי, ולימדה שיעורי קבוצות, שיעורים פרטיים, קורסים להכשרת מורים והשתלמויות בלוס אנג’לס, ניו יורק, פלורידה וישראל. אלה מוכרת על ידי וחברה בארגון הבינלאומי PMA – Pilates Method Alliance והוזמנה להרצות וללמד בכנסים בינלאומיים.

התמחות: גמישות וחיזוק, כאבי גב תחתון, בלטים ופריצות דיסק, תסמונת פיריפורמיס (סיאטיקה), עקמת (סקוליוזיס), הריון (לפני ואחרי לידה) , שיקום לאחר ניתוחים, אוסטאופורוזיס, דלקת פרקים שגרונית (ארטריטיס) ושכלול תנועה לרקדנים וספורטאים.

שיעורי פילאטיס

שיעורי הקבוצה של אלה מגוונים, דינמיים ומתהווים לפי צרכי ויכולות הקבוצה.
דרך עבודה עם דימויים ואנטומיה מעשית, כל משתתף מפתח מודעות לצרכי הגוף-נפש האישיים שלו, וחובר לתהליך מרתק של הבנת הקשר המבני-פונקציולי של הגוף לקראת דרך-חיים בריאה ואיכותית. “אומנות ההוראה רחבה הרבה יותר מהידע הספציפי על שיטת הפילאטיס, ומבוססת בהקשבה, סבלנות, יצירתיות ותקשורת.”

אלה מלמדת בנעים 3 סוגים שונים של שיעורים:
שיעורים פתוחים – שיעור המבוסס על הפילאטיס הקלאסי, ושוזר בתוכו ידע והבנה עכשווית של הגוף. השיעורים ברמה ממוצעת שמתאימה לכל המשתתפים.
שיעורי מתקדמים – שיעורים המיועדים למתרגלים עם נסיון רחב ויכולת מתקדמת. בשיעורים נאתגר את הגוף ונפש דרך העמקה באנטומיה של התנועה, אתגרים פיזיים, רצפים מורכבים ופיתוח תודעה גבוהה.
PilateSequence – שיעור חדש בפורמט מיוחד, המציע בניה הדרגתית של רצפי תרגילים הגדלים וחוזרים על עצמם תוך כדי השיעור. בחלקו האחרון של השיעור, המתרגל מבצע את הרצף המלא מספר פעמים בעצמו – בקצב הנכון לו – מה שמאפשר למורה לעבור בין התלמידים ולתת תשומת לב אישית, והמתרגל – במשך שעה שלמה ללא הפסקה, חווה את אותם התרגילים מספר פעמים ומתוך כך מתקיים מרחב ביצועי ומחקרי המעודד דיוק, העמקה ולקיחת אחריות מחודשת בתוך מסגרת השיעור.

קורס מורי פילאטיס מזרן

אלה חזרה מאמריקה והביאה אלינו קורס מורים לפילאטיס מזרן (עם תעודה בינלאומית!) מטעם Pilates Sports Center.