16נוב2020

מיקום: שמעון הצדיק 18, תל אביב- יפו

קורס מורים דו שנתי לאשטנגה יוגה - שנה ראשונה 200 שעות

 • 15/05/2021 -16/11/20 ימי ב' 
 • בין השעות 09:30-14:30
 • שבועיים מרוכזים של אימון מייסור בבוקר ראשון עד שישי בשעות 06:00-08:00 (למעט יום הקורס יום שני, עם אפשרות להתחיל מוקדם יותר ולסיים מוקדם יותר) תאריכים לשבועיים אלו ינתנו בהמשך
 • סופשבוע מרוכז בכליל שבגליל המערבי (שישי שבת) יתקיים לקראת סוף השנה תאריכים ינתנו בהמשך

מחיר: 8900  ש"ח / הרשמה מוקדמת עבור עשר הנרשמות/ים הראשונות 7900שח. בנוסף לכך יגבו 250 ש"ח דמי הרשמה.

- במהלך הקורס ניתן להירשם למנוי כניסה חופשית בחצי מחיר.

- במקרה של ביטול: עד סוף החודש הראשון של הקורס יוחזרו 2/3 מהסכום. לאחר מכן לא יתאפשר החזר.

- העלות לא כוללת הוצאות לינה ואירוח בכליל על סך 490 ש"ח

פרטים והרשמה

  מי שמתעניין בקורס מורים ליוגה כבר נמצא בחיפוש אחר העמקה ביוגה והקריאה הזאת היא קריאה מרגשת ומיוחדת. אני מתבוננת בחברים שלי שנמצאים במחוזות היוגה ואני רואה אנשים שמשהו רענן נובע מתוכם, עם רצון להיטיב אחד עם השני, שחמלה ורעות הם ערכים חשובים בעיניהם. אני שמחה להיות חלק מהעולם הזה ונרגשת מכך שאתם רוצים לצעוד בדרך הנפלאה הזאת.

   

  דרך החקירה של האחר ניתן להבין טוב יותר מי אני ושאלת ה"מי אני" היא שאלה שהדיון בה נרחב במסורת ההודית בכלל ובמסורת היוגית בפרט. שמחה להזמין אתכם ואתכן ללמוד יחד בקורס דו שנתי למורים לאשטנגה ויניאסה יוגה.

   

  אסאנה התרגול הפיזי בקורס יהיה לפי מסורת האשטנגה יוגה. אימון אישי (מייסור סטייל) ואימון בהנחיה.
  דגש הלימוד יהיה על הסדרה הראשונה והשניה, נעמיק את הלימוד של ספירת הויניאסות בתרגול ואת החשיבות של הויניאסה ונשימת האוג'איי יחד עם התנוחות השונות כמחרוזת מקודשת ומדיטטיבית.

   

  הוראת האסנה נלמד מודיפיקציות למתרגלים מתחילים וכיצד להנגיש את התרגול לכל גיל ולכל מבנה גוף.  נשים דגש על הוראה מונחית, כיצד לשמר את המסורת של תרגול האשטנגה ולאפשר להעביר את הרצף של הסדרה בצורה שתיטיב עם כל מתרגל ומתרגל תוך שמירה על האורגניות ועל הרצף האנרגטי לאורך השיעור.  כיצד ניתן ללמד אימון אישי מיסור סטייל? מהם הכלים של המורה בהוראה הזאת, וכיצד ניתן ללמד תוך תמיכה בשקט הפנימי של המתרגל.
  תיקון במגע ותמיכה במגע- מהם התיקונים והתמיכות בתנוחות השונות שתומכים במתרגל מבחינה פיזית, אנרגטית ומנטלית.  כיצד יכול המורה לשמור על עצמו מבחינה פיזית, מבחינה קולית ומבחינה אנרגטית בהוראת השיעורים.

   

  מדיטציה נלמד ישיבות שונות במדיטציה

  מדיטציה יוגית- אימון מדיטציה של הצ'קרות, מדיטציה אדוויטה ודנטית, מדיטציות של הבודהא: מיינדפולנס ומטה בהוונא (אהבה ללא תנאים).

   

  זימור מנטרות (MANTRA) ככלי נוסף להשקטת תנודות התודעה. במהלך הקורס נתמקד במנתרות ספציפיות, נלמד את ההגיה הנכונה שלהן ואת המשמעות שלהן.

   

  אנטומיה יישומית בקורס יילמדו מונחי היסוד האנטומיים שחיוניים לכל מי שמתרגל תנועה או רוצה ללמד תנועה. שיעורי האנטומיה הייישומית יילמדו בהקשר ישיר לאימון התנוחות ולהוראתן. זאת אומרת שגם אם למדתם אנטומיה במסגרת אקדמית או אחרת, עדיין תוכלו ליהנות וללמוד דברים חדשים בשלב הזה.

   

  הפילוסופיה של היוגה והתרבות ממנה הגיעה בקורס ינתנן דגש נרחב על פילוסופית היוגה ועל השפה הסנסקריט- שפת היוגה. נקרא בטקסטים מרכזיים מן המסורת כמו הוודות, האופנישדות, הבהגווד גיטא והיוגה סוטרה של פטנג'לי. נתמקד בהגיה נכונה של שפת האלים, הסנסקריט ונחקור את התהליכים שהתרחשו בחברה ההודית הקדומה שהובילו לצורך לתור אחר השחרור הנכסף.

   

  אשמח מאוד לראותכם ולכל שאלה ניתן לפנות אלי באופן אישי.
  שלכם, קרן אור קיצ'ס [email protected]

   

  מורה מנחת קורס מורים אשטנגה
  קרן אור קיצ'ס- מגיעה מרקע של תיאטרון ומשחק, מלמדת אשטנגה ויניאסה יוגה בתל אביב משנת 2006. תלמידה של לואיז אליס מרישיקש ושל ד"ר רפי פלד מאוניברסיטת תל אביב. שמחה ומוקירת תודה על האפשרות להיות חלק מהדבר הנפלא הזה.

   

  מרצים אורחים
  ד"ר רפי פלד לומד ומלמד את תרבות הודו מעל עשרים שנה. מלמד את השפה הסנסקריט בחוג למזרח אסיה שבאוניברסיטת תל אביב, מאמין שיש בתפיסות העולם והאדם שצמחו בהודו פוטנציאל רב להעצמת הרוח האנושית.
  אדם הראל- מורה ותיק לויניאסה עם ידע מעמיק ונרחב באנטומיה, מעביר את קורס המורים לויניאסה משנת 2017 בסטודיו נעים.

  חזור לרשימת האירועים..