16מרץ2024

13:00 - 15:00

 

הגוף שלנו הוא מנגנון אינטליגנטי שבו הכל מחובר. עם זאת, אנו משתמשים בחלקים מסוימים יותר ובחלקים מסוימים פחות. זה כמובן שונה מאדם לאדם, בהתאם לנסיבות.

עם זאת, יש חלק אחד שאנחנו כמובן משתמשים בו הרבה: העיניים. 

כמובן באופן כללי, כשיש לנו את היכולת.

אנחנו לא מקדישים תשומת לב רבה לכמה עומס עבודה אנו מפעילים על העיניים שלנו ועד כמה מהר - דרך הראייה - המיקוד או האנרגיה שלנו יכולים לעבור מדבר אחד לאחר.

באופן דומה, במסורות היוגה, הראייה מקבלת חובה הנקראת "דרישתי", כלומר מיקוד המבט בנקודה אחת כדי למצוא איזון - פיזית ומנטאלית.

אבל נקודת המבט לא תמיד צריכה להיות משהו חיצוני. אפשר להשאיר את העיניים עצומות ועדיין להתמקד. למעשה, כאשר אנו עושים זאת, אנו מתחילים להתחבר יותר לחושים האחרים שלנו ומתכנסים יותר פנימה.

נקודה נוספת לגבי העיניים היא שבחיי היום-יום שלנו, אנחנו מנווטים מכאן לשם ואנחנו מניחים שכולם רואים בצורה מושלמת פחות או יותר; אלא אם כן יש סימן ברור שאומר לנו שהם עיוורים. אני רוצה להגיד לך שיש משהו באמצע. ישנם אנשים רבים ברחבי העולם שרואים אך אינם רואים טוב ו/או נאבקים עם סוגים שונים של מחלות רשתית הגורמות לאובדן ראייה. כמוני.

זהו פרויקט שנולד דרך המסע האישי שלי. המטרה שלי היא לא רק ליצור מודעות לעיוורים ולקויי ראייה, אלא גם לקחת אותך למסע שבו אפשר לחקור ממדים ופוטנציאלים שונים של האני הפנימי שלך באמצעות התרגול.

שימו לב ש:

- התרגול יתבצע בעיניים עצומות באמצעות כיסוי עיניים.

- אני כן ממליצה להביא אחד לעצמך. אם לא, אנא הודיעו לי כדי שנספק לך.

- ייתכן שחלקנו לא מרגישים בנוח לעצום את העיניים. זכרו- עבור רוב המשתתפים, זו תהיה חוויה ראשונה וייחודית. קחו את האתגר ותנו לראייה הפנימית שלכם הזדמנות "לפתוח את החושים שלך" לרמה חדשה של מודעות.

עליי:

בן אדם - סקרנית לגבי המנגנון שלנו ומשתפת זאת דרך הוראת היוגה.

 

תאריך: 16.03.2024 שבת  13:00-15:00

מיקום : סטודיו נעים, דרך שלמה 39, תל אביב

דמי השתתפות: 150 ש"ח

הסדנא תהיה חינם למשתתפים עיוורים ו/או לקויי ראייה ובמידת הצורך מלווים שלהם.

הסדנה פתוחה לכולם ולכל הרמות.

לשאלות נוספות ותשלום מוזמנים ליצור עם שלי קשר בטלפון: 0587434777

חזור לרשימת האירועים..