07אפר2018

11:30 - 13:30

מיקום: דרך שלמה 46, תל אביב יפו

ין יוגה הוא אימון המגשר בין רפואה סינית לתנוחות היוגה המסורתיות, ומתמקד ברבדים הפנימיים יותר של התרגול: רקמות הגוף העמוקות ברמה פיסית, והרובד המדיטטיבי ברמה המנטלית והנפשית.

התרגול נעשה ע"י שהייה מודעת, ארוכה ורפויה בתנוחות ישיבה ושכיבה. השיעור נבנה באופן מושכל מבחינה אנטומית וברצפים תנועתיים מחושבים, וכך לומדים איך לשחרר בעזרת היוגה חסימות אנרגטיות לאורך המרידיאנים תוך הבנה אישית עמוקה של הגוף-נפש.

השפעת תרגול זה מורגשת לאורך זמן רב ומשפיעה לטובה על הרגעת מערכת העצבים ושיפור הבריאות הכללית בחיי היום יום. יתרון בולט של ין יוגה הוא שניתן להתאים אותו לכל רמת תרגול ולכל מצב פיסי של המתרגל.

 

בסדנה, נעמיק בסדרות של תנוחות שמטרתן לשחרר חסימות פיזיות ואנרגטיות באמצעות תרגילי נשימה, אסאנות ולחיצות נקודתיות בעזרת אביזרים ייחודים לין יוגה. במהלך הסדנה נלמד להכיר ולהבין - באופן שכלי, רגשי וחושי - את ערוצי האנרגיה בגוף שלנו, כלי שנוכל להשתמש בו במהלך החיים.

כדי להבין את העבודה על רקמות החיבור העמוקות, נחווה מסז' רקמות עמוק בישיבה ושכיבה על כדורים מיוחדים מעץ שעוצבו במיוחד לתרגול וימוקמו בנקודות מפתח ברשת המרידיאנים.

· הסדנה מתאימה לכל הרמות – גם למתרגלים חדשים ולמי שאינם בעלי כושר גופני גבוה, וגם למורים ליוגה ולמתרגלים ותיקים המעוניינים להוסיף את אימון הין יוגה לתרגול, לשיעורים ולחיים. 

 

עלות והרשמה
 הרשמה מוקדמת עד ל-31.3.18, 120 ש"ח
מה-1.4.18, 150 ש"ח
הנחה נוספת למנויי סטודיו נעים- 15%
להרשמה אנא התקשרו 03-5188998

* לא תתאפשר הרשמה ביום הסדנה

 

נגה וייס

נגה היא מורה בכירה מבאלי ומחלוצות הין יוגה (Yin Yoga) בישראל, זרם יוגה בינלאומי המתמקד בעבודה מעמיקה על מערכת העצבים תוך שילוב עקרונות הרפואה הסינית. נגה תרגלה מגוון סגנונות יוגה לאורך השנים – היא החלה את מסעה היוגי בשנת 1997 כאשר היא מתמקדת באקרו-יוגה בהדרכתו של אבנר הוכפלד. לאחר מכן התרכזה בתרגול איינגר מספר שנים בהנחייתם של גבי דורון ומיכל חנקיס, ומורים מהודו, ביניהם שאראת אורורה וגיתה איינגר.

נגה טיילה בעולם בעקבות היוגה. בשנת 2006 עברה להתגורר בצ'נאי, במדינת מדרס שבהודו, והתמקדה בלימודי האטה יוגה. משם עברה לאוסטרליה שם התמחתה בהוראת יוגה להריון ובייבי יוגה בעת שהייתה בהריון עם ילדיה.

בין השנים 2009-2017 גרה באי באלי שבאינדונזיה. בבאלי, המהווה מרכז בינלאומי להוראה ולמידה של יוגה, היא זכתה להיחשף לסגנונות ומורים נוספים, וללמד במרכזי יוגה מובילים ובפסטיבלים בינלאומיים. בין המורים שהשפיעו עליה: טיפאני קרושצ'נק, לס לוונטל, אלאנה קאיוואלה, נוח מאזה, סימון בורג-אוליבר, דמיאן דה-באסטיאר ועוד.
נגה הוסמכה להכשרת מורי יוגה על ידי ארגון היוגה הבינלאומי Yoga Alliance, כמו כן היא בעלת תואר ראשון בהוראת תיאטרון-מחול, כאשר במהלך לימודיה התמקדה בלימודי אנטומיה, פיזיולוגיה וקינזיולוגיה, שהועברו על ידי מומחים בתחום.

 

  • ניתן לבטל את ההרשמה עד 72 שעות לפני הסדנה

חזור לרשימת האירועים..