נעים בדצמבר

נעימים ונעימות,

החודש בגזרת הקצב יש פה סדנת ריקוד צועני-ראג’סטני עם סג’ידה המהממת, שיעור היפהופ מיוחד עם גיתית ששבה לביקור מולדת מLA ומסיבת כריסמס של החברים מהכנסייה של אייבי.
לגבי המסיבה, הכניסה חינם, אוכל שתייה וריקודים שאייבי אומר שאין דברים כאלה. אז באמת, מזמינים אתכם לבוא עם ראש סקרן ולב פתוח.
לירון חזרה מסין, ושבה ללמד את ימי שלישי בלט בסיס ומודרני-קריעת-חולצות-ג’אז.

ערכנו רה-ארגון במערכת שיעורי הפילאטיס, והחל מהשבוע לכל מורה יש שני שיעורי אחה”צ בימים שונים. הוספנו שיעור בימי רביעי, וסוג חדש של שיעור שנקרא Core Pilates המתמקד בתרגילי עמידה וחיזוק השרירים המייצבים. בבקשה לבדוק את מערכת השעות. הרבה השתנה.

ביוגה יש לנו שיעור יסודות חדש בימי חמישי אחה”צ, שיעור צהריים בסגנון חדש – ויג’נאנה, ומורים מצויינים שפותחים וסוגרים מעגלים של מערכות יחסים עם הסטודיו – אבי טווינה, רותי סמוליקוב ואביגיל שסטצקי. קבלו אותם :).

החודש מתקיימת סדנה מיוחדת של מורה ליוגה בשם אלינה מסנט פטרסבורג שהתלמידים שלה הביאו במיוחד לארץ. אלינה היא רקדנית ומורה עתירת נסיון בתרגול הפיזי והאזוטרי. הסדנה מיועדת לכל הרמות.

שלושה דברים בנימה אישית,
לגבי השיעורים, שוב ושוב הסטודיו נתקל בתלמידים שהולכים אחרי שיעור שממותג בצורה מסויימת, יום אחד יוצא להם להכנס בדלת של שיעור אחר, והם פשוט בשוק מהחוויה (הטובה 🙂 ). אנחנו אומרים, חבל על הזמן! יש פה מורים גאונים שמלמדים שיטות מרתקות. תכנסו בדלתות אחרות, תחוו! אם היה אפשר, היינו מורידים את השמות לכל השיעורים, ומחליפים את המורים באקראי. אבל אי אפשר כי זה עולם אכזר.

סדנאות ואירועים מיוחדים – שימו לב שאנחנו מתמחרים מפגשים כאלה במחיר שנע בין אפס למשהוא מאד מאד נגיש, כדי לאפשר לכולם להשתתף. יש לכם הזדמנות יוצאת דופן לטעום את הדברים הכי טובים בעולם.

איחורים – אל תאחרו. מצאנו מסמכים עתיקים של התקנון משנת 2004 שאמרו שלא מכניסים תלמידים לכיתה לאחר 10דקות. שימו לב, אנחנו מתחילים לאכוף את התקנות.

תודה, שבוע טוב וחודש מצויין :).