שיעורי יוגה אונליין בזום

שיעורי יוגה אונליין

שיעורי היוגה אונליין הם במסגרת נעים בבית, צוות המורים של סטודיו נעים מכל הסניפים החלו להעביר שיעורי יוגה אונליין בזום, ולאחר מכן השיעורים נשארים שמורים וזמינים בוידאו.

מה ההבדל בין סוגי התרגול השונים?

באופן כללי אפשר לומר ששיעורי הויניאסה, אשטנגה ופאוור יוגה הם מאתגרים ודינאמיים יותר. קונדליני, האת’ה, וארונה יוגה הם סגנונות המתמקדים בערוצים האנרגטיים והם קצת יותר “רוחניים” (במרכאות מכיוון שכל התרגולים הם הוליסטיים ובסופם חיבור של גוף נפש). האת’ה יוגה הוא תרגול תנוחות קלאסי עם שהיה בכל תנוחה, השתרשות ומנוחה, יוגה לנשים הוא תרגול התנוחות עם פרשנות נשית המתאימה את התנוחות לגוף האישה ולמעגלי החיים. יסודות היוגה מתמקד בתרגול והסבר תנוחות הבסיס.

ניתן למצוא הסברים נוספים על כל זרם יוגה באתר שלנו. חפשו את שם השיעור בלשונית החיפוש.

אין לי ניסיון בתרגול יוגה, איך מתחילים?

יש לנו שיעורי יסודות היוגה און ליין ובמערכת הVOD שלנו. שילוב של שיעורי בסיס ביוגה עם שיעורי היוגה הפתוחים לכל הרמות והתמדה – אלו הכלים להתקדמות.

אני בהריון. האם שיעור אונליין מתאים לי?

בטח! יש לנו שיעורי יוגה לייב יעודיים לנשים בהריון, וגם קטגוריה שלמה בספריית ה VOD שמכילה שיעורים מכל התחומים – יוגה, פילאטיס וכושר. בזמן ההריון יש תנוחות שלא מומלץ או קשה במיוחד לעשות כמו למשל תנוחות פיתולים כמו מאריצ’י אסנה, או פרבריטה טרי-קונאסנה (תנוחת המשולש עם פיתול) ותנוחות הפוכות (עמידות ידיים, עמידות ראש וכו), יש גם שממליצים לחכות לסוף רבעון ראשון ורק לאחר מכן לתרגל בלי חשש, בכל אופן התרגול צריך להרגיש נעים ומאפשר ולא מגביל או מכאיב.

באיזו שפה השיעורים מועברים?

רוב השיעורים מועברים בעברית. שיעורים שמתקיימים באנגלית מסומנים באות E.

איך מתנהל שיעור יוגה אונליין? האם יש יחס אישי?

מידת היחס האישי משתנה בין השיעורים, בהתאם לכמות המשתתפים. הפעלה של מצלמה היא בחירה של המתרגל ואינה חובה מה שכן, תמיד יש מקום לשאלות!

יש צורך בציוד מיוחד?

בגדים נוחים לתרגול ומשטח נוח להתאמן עליו – מזרן או שטיח.

אין לי הרבה פנאי, איך ניתן לשלב שיעורים?

שיעורי האונליין בסטודיו נעים פרוסים לאורך היום – החל מ6 בבוקר ועד 20:30 בערב. אם בכל זאת לא הספקת – תמיד תוכלי להתחבר ל vod.

להרשמה לחצו פה